Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
23.02.2015 - 13:11
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yılmaz Ercan AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

Sancaktepe Belediyesi eski başkan yardımcısı Yılmaz Ercan, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Aday adaylığını açıkladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-12 yıllık bir başarı hikayesinin yeni perdesinde, yeni Türkiye yolunda bir nefer olarak hizmet etmek istediğini  vurgulayan Ercan, 7 Haziran’da gerçekleşecek seçimler için İstanbul 1. bölgeden  aday adayı oldu.

Yerel yönetim ve özel sektördeki tecrübeleri ile yasama faaliyetlerine katkılar sunmak için çalışacağını ifade eden Ercan, "2002 yılından bu yana ciddi çalışmalarla devrim niteliğinde  projeleri ülkemize kazandıran  ve  bölgesinde istikrarın adeta simgesi haline gelen  yeni Türkiye’nin mimarı AK Parti çatısı altında  hizmet için  yola çıkıyoruz. Partimin ve milletimizin  görev vermesi halinde, milletvekili arkadaşlarım ve parti organlarıyla 2023 hedeflerine  emin adımlarla yürüyeceğiz. Tam bağımsız, ileri demokrasinin yerleştiği, barış süreci ile devlet ve milletin kaynaştığı yeni türkiyenin inşasında görev almaktan onur duyacağım"dedi.

Yılmaz Ercan kimdir?

Aslen Bayburt’lu olup, 1969 yılında İstanbul’da doğan İnşaat yüksek Mühendisi Ercan, Uluslar arası projelerde ve özel şirketlerde yönetici olarak görev aldı. Ak parti kuruluşu ile aktif siyasete giren Ercan,  2005-2009 yılında, Ümraniye belediyesinde danışman olarak görev yaptı. 2009 - 2014 yılları arasında ise Sancaktepe ilçesinden İstanbul Büyük Şehir meclis üyeliği ve Teknik işlerden sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Yılmaz Ercan, Çeşitli komisyonlarda, komisyon başkanlığı ve encümen başkanlığı görevlerini yürüttü. Sosyal sorumluluk alanında ise çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üye ve yöneticilik yaptı.Evli ve 2 Çocuk babası Ercan, Almanca bilmektedir

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :