Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
23.03.2019 - 21:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sancaktepe’ye AK Güvercinler kondu

Türkiye Solu’nun tekrar yükselişe geçen partisi Demokratik Sol Parti DSP Sancaktepe Belediye Başkan adayı Akademisyen Seyfi Ergül Sancaktepe’den Anadolu’ya çıkarma yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Sancaktepe

 

Seçim korteji ile Sancaktepe’yi karış karış dolaşan Başkan Ergül ve beraberindeki DSP İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan, DSP İstanbul Belediye Başkan adayı Muammer Aydın, DSP Çekmeköy Belediye Başkan adayı Ayşenur Altan, DSP Ümraniye Belediye Başkan adayı Nesim Pakır ve çok sayıda partili Sancaktepelileri selamladılar.

 

SANCAKTEPE DSP’NİN KALELERİNDEN BİRİ OLACAK

31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden DSP Sancaktepe Belediye Başkan adayı Ergül Seçim otobüsü ile Sancaktepe’den hareket etmeden önce basına verdiği demeçte, “İstanbul’da ve özellikle de Sancaktepe’de çok güçlü bir sonuç alacağız” dedi.  

DSP’nin İstanbul özelinde güçlü adayları ile bir araya geldiklerini söyleyen Başkan Ergül, “Bizler bugün burada bir bütünün parçaları olarak bulunuyoruz. Başkan adayları olarak her birimiz kendi bütçelerimiz ile seçim kampanyamızı yürütüyoruz. Buradan diğer Başkan adaylarımızın huzurunda tekrar söylemek istiyorum. DSP’ dürüst ve temiz siyaset yapar. Kendi imkanları ile mütevazı bir seçim kampanyası yürütüyoruz .bazı partiler gibi arkamızda büyük bankalar yok. şeklinde konuştu.

DSP Seçim otobüslerinin Samandıra, Sarıgazi ve Yenidoğan kent meydanlarından geçişi sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Halkta büyük bir teveccüh gören Ergül herkesi selamlayarak programını tamamladı. Haber-fotoğraf: Mehmet Dursun

 

 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :