Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.01.2022 - 19:40
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Re/max Işık'tan görkemli ödül gecesi

Gayrimenkul Sektörünün önde gelen global firması Re/max Türkiye Ailesine yeni katılan ofislerden Re/max Işık ofisi 2021 Ödül Gecesi Töreni, Tryp By Wyndham Sancaktepe Hotel’de gerçekleşti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta/İstanbul

 

Re/max Işık Ödül Gecesi’ne  Re/max Türkiye Birinci Bölge Koordinatörü Banu Karadayı ve Franchise Development & Communication Specialist Tunç Suzer yanı sıra Re/max Işık Broker’ı Faruk Taş, Broker Manerger Melek Aktaş ve gayrimenkul danışmanları ve eşleri katıldı.

 

 

Uluslararası % 100 Kulüp Ödülü Halim Güzel ve Fatma Demirci, Uluslararası Yıldızlar Kulüp Ödülü Hamit Kurt ve Kübra Keskiner kazandı.

 

FARUK TAŞ: 2022 YILI BAŞARI YILIMIZ OLACAK

Gecede konuşan Re/max Işık Broker’ı Faruk Taş, “Yeni bir ofis olmamıza rağmen 4 arkadaşımızı uluslararası ödüller kazanması beni ziyazedesiyle memnun etti. Tüm çalışma arkadaşlarım başta Broker Manager Melek Aktaş olmak üzere özverili bir sene geçirdiler. Acemiliğimizi üzerimizden attığımız bir sene oldu. 2022 yılı için ışık gibi parlayacağımız bir kadromuz oluştu. Ödül alan alamayan tüm çalışma arkaşlarımın emeklerini takdir ediyor ayrıca her arkadaşımı canı gönülden tebrik ediyorum. 2022 yılında Re/max Işık Ofisi A+ , tüm danışmanlarımın da ödül ve ödüllerin alacağı bir yıl olmasını diliyorum. Gecemize Re/max Türkiye’den Banu Hanım ve Tunç Beye teşekkür ederim. Aileme ve Re/max Işık Ailesine katılımlarından dolayı için  ayrıca teşekkür ederim.”

Ödül Gecesi organizasyonu kusursuz gerçekleşmenise büyük emek veren Broker Manerger Melek Aktaş, “Ödül alan alamayan her arkadaşımı tebrik ederim. Bir yılımızı geride bırakırken bir aile ortamı oluşturduğumuz Re/max Işık Ailesi olarak, 2022 yılı daha görkemli olacağından hiç şüphem yok.” Şeklinde kısa bir konuşma yaptı.

Gece, yemek faslından sonra son buldu.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :