Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.08.2013 - 18:36
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şükrü Genç yine Sarıyer CHP adayı

CHP Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 2014 Yerel Seçimler’de CHP Sarıyer’den tekrar aday olduğunu açıkladı.Başkan Genç, İlçe teşkilat Binası Önü’nde Horon oynadı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SARIYER Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP İlçe Teşkilatı’na giderek 2014 Yerel Seçimleri için aday olduğunu açıkladı. Başkan Genç, Sarıyerlilerle birlikte davul zurna eşliğinde CHP Sarıyer İlçe Teşkilatı’na kadar yürüdü. İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e başvuru formunu teslim eden Şükrü Genç, “Bu daha başlangıç, mücadeleye devam” dedi. Kendisini destekleyen vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Genç, CHP İlçe Teşkilat Binası önünde horon oynadı.

BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

 Kendisini destekleyen kalabalığa seslenen Genç, ilk seçimi kazandığı geceye gittiğini belirterek, “5 yıl öncesine gittim. Şu anda da seçim kazandığımız geceyi görüyorum. Seçim kampanyasının hemen başında damlalarla başlamıştık. Bu damlalar sel olacak, denize ulaşacak ve iktidar halkın iktidarı olacak demiştik. Çalışmalar bitmedi. Daha yapacak çok işimiz var. Yolumuz uzun. Bu uzun yolda sağlam yürüyebilmek için, yere sağlam basabilmek için, hedefe ulaşabilmek için omuz omuza, yürek yüreğe yürümemiz gerektiğini hepimiz biliyoruz. Birlikte olursak kazanacağız. Birlikte olursak gece kondu mahallelerini ellerinde çantalarla, akşamdan sabaha yasa değişiklikleri ile ele geçirmeye çalışanlara, oraların halkın öz malı olduğunu anlatmış olacağız” dedi.

 

 MÜCADELE YENİ BAŞLIYOR

 

Sarıyer’in içinden, dışından gelip destek olan herkese teşekkür eden Başkan Şükrü Genç, “Yola çıkarken baskının geleceğini, problemin çok olacağını biliyorduk. Ama hiç yılmadık, hiç korkmadık. Çünkü sizler vardınız, hep arkamda, yanımda destekleyen sizler vardınız. İstanbul’da ilk baskın Sarıyer Belediyesi’ne yapıldı. Uydurma bir iddianame hazırlandı. Bizlerin olduğu yerde yolsuzluk yapılmaz, bizlerin olduğu yerde insanlık olur, dürüstlük olur, toplumculuk olur, halkçılık olur. Mücadele yeni başlıyor” şeklinde konuştu. 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ -TIK'la

 GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ-TIK'la

 İSTANBUL'DAN SON DAKİKA HABERLERİ -TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :