Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
23.08.2013 - 17:54
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

4 yılda Voleybol’da 4 büyüklerin en büyük rakiplerinden biri oldular

4 yılda Mahalli Lig’den Birinci Lig’e çıkma başarısını gösterdiler.Fenerbahçe ve Eczacıbaşı’ndan transfer ettikleri oyuncularla 2013-2014 Sezonu’nun en iddialı takımlarından oldular.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ACIBADEM Bayanlar Ligi 2012-2103 Sezonu’nu başarıyla tamamlayan Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı’nın yeni transferlerle güçlendirilen kadrosu ulusal ve yerel basına tanıtıldı. Sezon açılış törenine Voleybol Federasyonu İstanbul Temsilcisi Zeliha Işık, Antrenörler Vakfı Yöneticisi Jeyan Erben, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Adnan Ayber, Recep Yel, Birim Müdürleri, Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ali Ergenç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel ve ulusal basının temsilcileri katıldı.

SARIYER’DE SPOR REFORMU

Sezon Açılış Töreni’ne ev sahipliği yapan Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ali Ergenç, Sarıyer’in sportif faaliyetler konusunda lider olduğunu belirtirken, “Belediye Başkanımız Şükrü Genç’in yönetime gelmesiyle birlikte Sarıyer’de bir reform yaratıldı. Bu reform en büyük yönünü sporda gösterdi. Sporda 4 yıl evvel gerçekleştirilen büyük hamle ile Mahalli Lig’de başladık ve 4 senede Birinci Lig’in iddialı takımlarından biri olduk… 900 çocuk ile başladığımız yaz spor okulları bu sene 3 bin kişi ile devam ediyor. 7 yaş ile 14 yaş arasında ki çocuklarımız Sarıyer Belediyesi desteğinde kendilerini spora hazırlıyorlar. Sarıyer, sportif faaliyetlerdeki hamlesiyle Türkiye’nin lideri konumuna ulaştı” dedi.

FAİR PLAY’E YİNE ADAYIZ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kutlama mesajını ileterek konuşmasına başlayan Spor Kulübünden Sorumlu Başkan Yardımcısı Recep Yel, “Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı olarak hep başarılıyız. Geçen sene fair play ödülünü aldık. Bu sene de buna adayız. Dört büyüklere artık meydan okumamız lazım. Çok güzel bir seyircimiz ve destekçilerimiz var” şeklinde konuştu.

  

MİLLİ OYUNCULARLA GÜÇLENDİK

 Eczacıbaşı ve Fenerbahçe’den transfer Milli Takım sporcuların da aralarında bulunduğu takım kadrosunu ve teknik ekibi tanıtan Antrenör Gökhan Edman, “Çok enerjik, çok iyi mücadele eden, voleybolu keyif veren kadromuzla Sarıyer’in martısına yakışan bir sezon geçireceğimize inanıyorum” dedi.

DİZİ OYUNCULARININ KAZANDIĞI PARALAR

    

 BOĞAZİÇİ’NDE TEKNE TURU

Sezon açılışını pasta keserek kutlayan Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı ve konuklar daha sonra Boğaziçi’nin serin havasında tekne turu yaptılar. Voleybolu bırakma kararı alan Kübalı oyuncu Yaima Ortiz de açılışa katılarak takım arkadaşlarına moral desteği verdi. 

İSTANBUL'A 16 EYLÜLTEHDİDİ

EZO GELİN'İN KIZI 9 TORUNUYLA KAÇTI

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :