Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.11.2013 - 10:40
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

b- fit ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı eğitimi nerelerde başladı?

Kadınların spor ve yaşam merkezi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı işbirliğiyle kadınlara Aile Eğitim programını başlattı, 5 merkezde başlayan program diğer il ve ilçelere de yayılacak

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

KADINLARIN  Spor ve Yaşam Merkezi b-fit, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'yla birlikte "Aile Eğitim Programı"na başladı. Programla birlikte b-fit, kadınların sporun yanı sıra farklı alanlarda eğitimler almasını sağlayarak kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyor. Şimdilik İstanbul'da ve seçilen 5 merkezde başlayan eğitimlere kadınların ilgisiyse çok büyük.

HUKUK, SAĞLIK, YAŞAM

Yüzde yüz Türk markası b-fit, kuruluşundan bu yana her yaştan ve her gelir grubundan 190 binden fazla kadına spor yapma ve sosyalleşme fırsatı sunarken şimdi de "Aile Eğitim Programı" ile "Aile Eğitimi ve İletişimi", Hukuk", "İktisat", "Medya" ve "Sağlık" alanlarındaki hizmetlerden kadınların etkili biçimde yararlanmaları konusunda detaylı bilgiler paylaşıyor.

Her konu kendi alt başlıklarına ayrılırken, "Hukuk Okuryazarlığı", "Aile Hukuku", "Engelli Hakları", "Şehit Yakınlarının Hakları", "Yaşlı Hakları", "Finansal Okuryazarlık", "Enerji Tasarrufu", "Bilinçli Medya Kullanımı", "Sağlıklı Yaşam ve Hastalıklardan Korunma" gibi çok önemli konular da anlatılıyor.

PİLOT BÖLGELER

Şimdilik 228 b-fit merkezi arasından pilot bölge olarak seçilen İstanbul'da; Selimiye, Küçükbakkalköy, Ümraniye, Balmumcu ve Göztepe'de başlayan eğitimlerin önümüzdeki aylarda diğer illere de yayılması planlanıyor.

Teknoloji devi(!) Telekomu 4 aydır bekliyor TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :