Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
13.07.2016 - 00:16
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Süper Ligi'n en önemli transferleri

Süper Ligi’n dört büyük takımı Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un yaptığı ve yapacakları transferleri ilgili önemli gelişmeler...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Hasan Perioğlu/Güncelposta

Şampiyon Beşiktaş;
Beşiktaş etkili orta saha ve gol noktasında Mario Gomez’in üstün performansı ile şampiyon oldu. Beşiktaş’ın en zayıf yönü, savunma beklerinin hücumda etkili olamaması. Bu nedenle sağ bek Gökhan Gönül transferi son derece isabetlidir.
MARİO GOMEZ
Geçen sezon 26 gol attı ve şampiyonluğu getiren en önemli oyuncu oldu. Buna rağmen kendisi için istenen 5 milyon Euro çok fazla. Beşiktaş bu rakamın maksimum 3 milyon Euro’ya düşmesini beklemeli ve bu arada genç ve yırtıcı bir forvet aramalı.
GÖKHAN TÖRE
West Ham United satın alma opsiyonlu, kiralık 3 Milyon Euro, Gökhan Töre ve Beşiktaş için çok kârlı bir transfer. Kerim Frei daha fazla süre alırsa, Beşiktaş Avrupa’ya yüksek lisans bedeli ile yeni bir yıldız satar!
FENERBAHÇE
Gökhan Gönül gitti, yerine Wan Der Wiel geldi. Fenerbahçeliler Caner ile Gökhan’ın geçen yılki performansını gözden geçirip önceki sezon ile kıyaslasınlar. Görecekler ki bu iki bek önceki sezonun yarısı kadar oynayabilselerdi, Fenerbahçe açık ara şampiyon olurdu. Demek ki gitmeleri hem kendileri hem de kulüp için en doğru karar.
Fenerbahçe’nin diğer transferleri fasa fiso. Buna 5 Milyon Euro’ya alınan Martin Skertel ile Neustadter de dahil.
Al Atıf’ı vur Fernandao’ya. Bunlar 3 büyük takım topçusu değil.
GALATASARAY
Serdar Aziz bu takım için en ACİL transfer olduğundan, fiyatı önemli değil. Ama aynısından bir tane daha lazım.
Emrah Başsan PTT 1.lig topçusudur.
TRABZONSPOR
Kan değişikliği lazımdı ve bunu Şenol Güneş’ten sonra en iyi yapacak Teknik Direktör Ersun Yanal’dır. Bekleyip göreceğiz, Ersun Yanal farkını hissettirecektir.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :