Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.08.2017 - 10:28
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fikret Orman Kulüpler Birliği Başkanlığını İstiyor

Antalyaspor başkanı Ali Şafak Öztürk Beşiktaş ile oynadıkları maçta iki kulübün yöneticileri arasında yaşanan sözlü atışma hakkında açıklamalarda bulundu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Beşiktaş’ın 2-0 üstünlüğüyle biten maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ali Şafak Öztürk Beşiktaş ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi’nin kendisine yönelik sarf ettiği sert sözlere ilişkin olarak “Bu durum Eto transferinden sonra başladı. Onlar bizden bir talepte bulundu. Biz de karşı talebimizi ilettik. İki taraf açısından da yaşanmaması gereken olaylar” yorumunda bulundu.


Büyük kulüplerin yöneticilerinin davranışlarıyla örnek oluşturmaları gerektiğini dile getiren Antalyaspor başkanı “Başkalarına örnek olmak isteyen biri ilk başta davranışlarıyla kendisi iyi bir örnek oluşturmalı. Ben 33 yaşında kulüp başkanı olmuş biriyim. Belki daha öğreneceğim çok şey var fakat gerek Fikret Orman gerekse Ahmet Nur Çebi yaşını başını almış kaç senedir bu işin içinde olan olgun futbol adamları. Yöneticisi oldukları kulüplerin büyüklüklerini kullanarak egolarını şişiriyorlar. Oysa onların Anadolu kulüplerine nezaket göstermesi gerekir. Büyüklük bunu gerektirir” dedi.


Ali Şafak Öztürk basına verdiği demeçte Beşiktaş başkanı Fikret Orman’ın Kulüpler Birliği Başkanlığını istediğini savunarak şu ifadeleri kullandı:


“Fikret Orman Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığını isteyen biri. Oylama yapılmadan önce istemediğini dile getirdi fakat orada hiç de öyle bir durum yoktu. Beşiktaş büyük bir takım ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük camialarından biri. Doğru liderlik son derece önemlidir. Umarım bu sene Avrupa’da ülkemizi en iyi şekilde temsil ederler” dedi.


Antalyaspor ile Beşiktaş arasında yaşanan husumetin artık bitmesi gerektiğini söyleyen Ali Şafak Öztürk “Bu konu artık kapansın. Zaten maçı da kazandılar. Lütfen bu konuya ilişkin olarak artık konuşmasınlar. Geçen maçın ardından hem Beşiktaş’ın hocası hem de ikinci başkanı açıklama yaptı. Hem de kişisel açıklamalar. Bizim yaptığımız açıklamalar kulübü bağlar. Benim hakkımda saçma demeçler veriyorlar. Bunlar bu eğitim seviyesinde olan Türk sporuna yön veren kimselere yakışmıyor” dedi. Spor dünyasındaki en son gelişmeleri ve en yüksek oranları bets10 mobil ve Hiperbet sitelerinde bulabilir, yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :