Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.01.2019 - 13:11
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TFF Gelişim Semineri Antalya Belek'te gerçekleşti

Dünya futbolunun güzide isimleri Antalya Belek’te, 'Metin Türel’ anısına düzenlenen, TFF Gelişim Semineri'nde buluştu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Antalya

Antalya Belek’te 11-13 Ocak tarihlerinde yapılan TRT Spor’un canlı yayınladığı TFF Gelişim Semineri organizasyonun sunuculuğu tanıdık iki önemli isim Erdoğan Arıkan ve Levent Özçelik yaptı. Spor Müdürümüz Hasan Perioğlu’nun konuk olduğu organizasyonda dünya futbolunun önemli isimleri bir araya geldi.

İlk gün sunum yapacak Türk Futbolu’na yön veren büyüklerden bazıları; Trabzonspor’un onursal başkanı Özkan Sümer, TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, TÜFAD Antalya Şube Başkanı Abdullah Tanyolaç, Rahmetli Metin Türel Hocamızın kızı Dilek Türel, Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, Gençlik ve Spor Başkan yardımcısı Hamza Yerlikaya katıldı.

DÜNYA FUTBOLUNUN GÖZDELERİ BİR ARADA

TFF Gelişim Semineri, abancı özel kuruluşlardan katılımcıların yoğun ilgi gösterdi. Seminere, Futbolda Pazarlama SASS MEDİA kurucu ortağı Dr. Robert Niemann, Celta Vigo Pazarlama Direktörü Carlos Salvador, İspanya Ligi La Liga’nın Uluslararası Gelişimi, La Liga Mena Bölgesi Pazarlama Direktörü Guilermo  Heredia sunum yapan önemli yabancı katılımcılardı.

Medipol Başakşehir’i sınıf atlatan Teknik Direktör Abdullah Avcı ve Bursaspor’un başarılı Teknik Direktörü Samet Aybaba’nın ders vereceği ikinci günden sonra, kalecilerin son yıllarda futboldaki önemi ve katkılarını Goalplay kurucu ortağı Moritz Mattez anlatacak.

Üçüncü gün, sporda sağlık ve tedavi yöntemleri uzmanları panel ve sunumlarından sonra ödül törenleri ile bu önemeli organizasyon sona erecek.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :