Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.11.2019 - 22:15
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ersun Yanal ile olur mu?

Ersun Yanal hoca ile Fenerbahçe yıllardır hasret kaldığı şampiyonluğa ulaşacak mı? Fanatik bir Fenerbahçeli olarak ne yazık ki benim cevabım hayır. Çünkü...

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Burhan Kurt Yorumladı

 

Merhaba sayın okuyucularım bu kaleme aldığım ilk yazım umarım beğenirsiniz biraz gözlemlerim birazda duygularımla hareket ettim yazıyı kaleme alırken.

 

Ülke olarak en çok konuştuğumuz ve en çok yorum yaptığımız konudur futbol yazının başlığından da anlaşılacağı gibi Ersun Yanal hoca ile Fenerbahçe yıllardır hasret kaldığı şampiyonluğa ulaşacak mı? Fanatik bir Fenerbahçeli olarak ne yazık ki benim cevabım hayır.

 

Elbette bu hayır cevabına kızacak belki nahoş laf eden çok kişi olacaktır. Ama seyirci Ersun hocayı getirirken dikkatinizi çekerim yönetim değil seyirci getirdi dedim.  Çünkü Aykut Kocaman hocanın gitmesine de Ersun hocanın gelmesine de sebep olan seyirciydi elbette kendilerince haklıydılar. Ersun Yanal’ın fenerdeki ilk döneminde oynattığı futbol hepimizin içinde hasret kalan güzel bir anı ama hoca eski günlerinden çok uzak tabiri caizse emekliliği gelmiş gibi ürkek ve korkak bir futbol oynatıyor, gençlere hiç önem vermiyor.

 

Beğenmediğimiz korkak futbol oynatıyor diye eleştirdiğimiz ve seyirci olarak gönderdiğimiz Aykut hoca elindeki yetersiz kadroya rağmen takım atağa kalktığında ceza alanı içerisinde en az 6 Fenerli futbolcu olurdu ama şimdi fener atağa kalktığı zaman ceza alanı içerisinde ya Vedat tek başına oluyor yada kimse olmuyor.

 

Elindeki alternatif kadroya rağmen Ersun hocanın takımı ne zevk, ne tat nede umut veriyor. Hele elinde gelecek vadeden Ferdi, Murat Sağlam gibi genç oyunculara hiç şans vermemesi ayrı bir yazının konusu.

 

Sonuç olarak Fenerbahçe yönetimi Ersun hocada ısrar ederse hem şampiyonluğu hem geleceğini hem de gençlerini kaybedecektir.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :