Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.01.2021 - 20:41
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mesut Özil Fenerbahçe'ye faydalı olur mu?

Transfer sezonunda 18 futbolcu transfer eden Fenerbahçe için, Güncel Posta Gazetesi olarak ‘2-3 oyuncu dışında hepsi fiyasko transferler’ dedik ve öyle de oldu! Peki Mesut Özil Fenerbahçe’ye faydalı olur mu?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Hasan Perioğlu/Güncel Posta

Transfer sezonunda 18 futbolcu transfer eden Fenerbahçe için, Güncel Posta Gazetesi olarak ‘2-3 oyuncu dışında hepsi fiyasko transferler’ dedik ve öyle de oldu!

Çünkü artı bütçeli, 18 yeni transferli Fenerbahçe’nin ligi kasıp kavurması lazımdı. Şimdi önümüze çok önemli bir soru çıkıyor:

Bu transferlerin sorumluları kim?

Tüm başlar kuma gömülü elbet, ama asıl lazım yer dışarıda! Dışarıda da gören yok, o da bu işlerin cilvesi. Çünkü 15 anlamsız transferi ört bas etmek için gerçekten bir yıldıza ihtiyaç vardı ve o da alındı: Mesut Özil.

Türkçesiyle; zamanında Almanlara kaptırdığımız dünya yıldızı!

Mesut Fenerbahçe’de ne yapar?

En önemlisi, gereksiz transferlerin hepsinin pabucunu dama atar. Alex sonrası Alex’i aratmayacak bir yıldızdır Mesut Özil.

Fenerbahçe'nin duran toplarına ruh ve estetik katacak oyuncudur Mesut Özil.

Topsuz oyunu çok iyi bilen ve boş alanlara deplase olabilen Mame Tiam ve Ener Valencia’yı vitrine çıkaracak beyindir Mesut Özil.

11 kişilik oyuncu kadrosu ile sahada 12 kişilik performans sağlayacak farktır Mesut Özil.

Ligimize Hagi, Alex, Talisca, Felipe Lourerio ve Oğuz Çetin’den sonra gerçek bir 10 numara farkı yaratacak futbolcudur Mesut Özil.

Futbol sahalarında dillere pelesenk olmuş; ‘’savaşacağız, savaştık’’ saçmalamalarına inat, topla ‘’sevişerek’’ oynayıp, oynatan ve kazandıracak olan bir maestrodur Mesut Özil.

 

Fenerbahçe'yi kim yönetiyor?


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :