Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.01.2021 - 18:30
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mesut Özil Fenerbahçe'de

Acun Ilıcalı,Türkiye’de medya akımında reform yapmış bir isimdir. Daha büyüğü gelmemiştir ve uzun süre de gelmeyecektir! Acun, Özil’den Fenerbahçe’ye o kadar bilmediğiniz kazançlar elde ettirecektir ki, hepinizin ağzı açık kalacak!

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Hasan Perioğlu/Güncel Posta/İstanbul

Fenerbahçe başkanı Ali Koç canlı yayında Mesut Özil’in maliyetini açık ve net bir şekilde açıkladı. Buna rağmen spekülasyonlar ayyuka çıktı; ‘pahalı, yaşlı, bu kadar etmez, mücadele ve fizik gücü yetmez vs vs … ‘

Oysa Mesut’un alacağı rakam belli ve ligimizde alınan ücretlerle kıyaslanınca, Mesut Özil’in katkıları da göz önüne alınınca, biz Kurt Medya Grubuna göre, Özil’in alacağı ücret çerez parasını geçmez!

 Mesut Özil Türkiye Ligi ve Fenerbahçe için bir futbolcunun çok fazlasıdır!

Nedeni; Mesut ne koşacak beygirdir ne de fizik güce ihtiyaç duyacak güreşçidir! Mesut; futbolun en kısa açıklaması olan ‘futbol zekâ oyudur’ açıklamasına örnek gösterilecek en ideal isimdir.

Bir futbolcunun değerini belirleyecek en önemli iki faktör; hocanın oynattığı takımın sistemi ve oyuncu profilidir. Fenerbahçe'yi bu anlamda analiz ettiğimiz zaman, siz deyin ‘çobansız sürü’, ben diyeyim ‘şefsiz orkestradan’ hiçbir farkı yok! Bu farkı yaratacak, maestro, beyin ve en önemlisi ‘futbolun aklını’ yansıtacak en ideal futbolcudur Mesut Özil.

Bu Mesut, özellikle hücum oyuncularına değer katacak ve Fenerbahçe’ye bir sonraki transferlerden ciddi bonservis gelirleri kazandıracaktır.

 Acun Ilıcalı faktörü:

Acun Türkiye’de medya akımında reform yapmış bir isimdir. Daha büyüğü gelmemiştir ve uzun süre de gelmeyecektir! Acun, Özil’den Fenerbahçe’ye o kadar bilmediğiniz kazançlar elde ettirecektir ki, hepinizin ağzı açık kalacak! Reklamdır, oyundur, Stand-Up'tır, her neyse, zaman yine bizi haklı çıkaracaktır! Elbette Mesut’un Fenerbahçe’ye transfer olmasının en önemli faktörüdür Acun Ilıcalı.

 Siz Acun’dan akıllı değilsiniz, biz zaten olmadığımızı biliyoruz!

Tıpkı, geçen ay ‘Güncel Posta gazetesinde’ Sergen için yazdığımız methiyeleri bugün tüm ulusal medyanın ‘geç de olsa’ ev ödevi gibi işlemesi gibi!

Siz yine bizle kalın, futbola dair tüm olacakları ilk öğrenen ve öğretecek olun!

 Sevgi ve sağlıkla kalın.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :