Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.03.2017 - 23:03
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sultanbeyli’nin mülkiyet meselesini bitirdik

Sultanbeyli'nin mülkiyet meselesiyle ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki önemli açıklamalar yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta/Sultanbeyli

Sultanbeyli'de sektör temsilcileriyle buluşan Bakan Özhaseki, “Yaklaşık 2 milyon metrekareye yakın hisse üzerinde anlaşma sağlandık. Özhaseki, “2 milyon metrekare üzerinde binlerce kişi oturuyor. Hisseleri elinde bulunduranlar da biraz diretiyorlardı ama işi bitirdik. Nihayetinde mutlu sonlandı. Buradaki kardeşlerimiz rahat edecekler, mutlu yuvalarında yaşayacaklar.

 

 

Tapu meselesi Türkiye’de zor meseledir

 

Burada bulunan kardeşlerimiz iyi bilsinler. Tapu meselesi Türkiye’de en zor meseledir. Mahkemelerde uzayan davalar tapu davalarıdır. Yani akşam karar verilip de sabah bitecek bir şey değil.  O yüzden bu konuda hiç farklı şeyler üretmeye gerek yok. Samimi olarak da başkanlarımız uğraşıyorlar. Değerli Cumhurbaşkanımızın irade ortaya koyup, bu konuda özel kanun çıkarmasıyla bu hallere geldi. Yoksa kolay kolay bitecek bir iş değildi. Hamdolsun bitti” ifadelerini kullandı.

 

 

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de bir selamla konuşması yaptı. Keskin, ilçede devam eden yatırımlara değindi. Sultanbeyli'nin mülkiyet sorununun çözümünde başta Cumhurbaşkanının, Başbakanın ve Bakanların büyük gayret gösterdiğini ifade eden Başkan Keskin, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Ali Sevinç de yaptığı konuşmada 16 Nisan'ın önemine değindi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :