Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
10.05.2014 - 09:29
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın muhtarlar zirvesi

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçe muhtarlarıyla ilk dönem toplantısında bir araya geldi. 15 muhtarın katıldığı toplantıda fikir alış verişinde bulunuldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SULTANGAZİ  Belediye Başkanı Cahit Altunay, ilçede görev yapan muhtarlarla dönemin ilk toplantısını yaptı. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, muhtarlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Belediye Hizmet Kompleksi’nde düzenlenen toplantıya belediye başkan yardımcıları ile ilçede bulunan 15 mahalle muhtarı katıldı.

Muhtarların görev yaptıkları mahalleye dair görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Altunay, Sultangazi’nin çehresinin gün geçtikte değiştiğine vurgu yaptı. Temelleri atılan birçok projenin açılışının yapıldığını kaydeden Başkan Altunay, şunları söyledi:

YAŞAM KALİTESİ YÜKSELECEK

“Kamu hizmet binalarının yanı sıra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Turizm ve Meslek Yüksekokulu, 600 yataklı akıllı hastane gibi birçok projeyle Sultangazi değişim yaşıyor. Mahalle Hizmet Tesisleri projemizle hizmeti halkımızın ayağına götürüyoruz. Mahallerimizin pazar alanları başta olmak üzere sosyal ve kültürel alanlara olan fiziki mekan ihtiyaçlarını da bu projeyle karşılıyoruz. Yeni dönemde 3. Kent Ormanı, hayvanat bahçesi, Kent Meydanı gibi birçok projeyle Sultangazi’yi yaşam kalitesi yüksek bir ilçeye dönüştüreceğiz.”

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :