Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
14.05.2014 - 09:29
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sultangazi Belediyesi 19 Mayıs’a hazır

Sultangazi belediyesi 19 mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramı hazırlığı tamam. Gençlik Şöleni’nde pop müziğinin sevilen isimlerinden Gökhan Türkmen sahne alacak.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

19 Mayıs’a sayılı günler kaldı.

Sultangazi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusuna düzenlediği "Gençlik Şöleni" ile ortak oluyor.

Belediye Hizmet Kompleksi önünde düzenlenecek Gençlik Şöleni’nde pop müziğinin sevilen isimlerinden Gökhan Türkmen sahne alacak. Etkinlikte ayrıca fener alayı yürüyüşü, folklor ve havai fişek gösterileri de yer alacak.

GENÇLER SESLENDİRECEK

Sultangazi Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Gençlik Şöleni düzenliyor.

Belediye Hizmet Kompleksi önünde yapılacak Gençlik Şöleni’nde pop müzik sanatçısı Gökhan Türkmen konser verecek. Sanatçı Gökhan Türkmen birbirinden güzel şarkılarını Sultangazili gençler için seslendirecek. 19 Mayıs Pazartesi günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek program, Sultançiftliği Merkez Cami önünden etkinlik alanına doğru fener alayı yürüyüşüyle başlayacak.

Folklor gösterilerinin de yer alacağı etkinlikte Sultangazili gençler, 19 Mayıs Bayramı’nın coşkusuna ortak olacak. Gençlik Şöleni’nin finalinde ise havai fişek gösterisi yapılacak.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :