Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.05.2014 - 08:29
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dünya Çocukları Sultangazi Belediyesi’nin misafiri oldu

Comenius Programı kapsamında Avrupa'nın değişik ülkelerinde yurdumuza gelen öğrenci ve öğretmenler, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay'ı makamında ziyaret etti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

COMENİUS Programı kapsamında Avrupa'nın değişik ülkelerinde yurdumuza gelen öğrenci ve öğretmenler, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay'ı makamında ziyaret etti. Başkan Altunay' a İstanbul ve Sultangazi ile ilgili çeşitli sorular yönelten öğrenciler, Soma'da yaşanan maden kazası ile ilgili üzüntülerini de dile getirdiler.

Avrupa'nın kültür ve dil çeşitliliği ile değerleri hakkında bilgi ve anlayış oluşturmayı amaçlayan, "Comenius Programı"na katılan öğrenci ve öğretmenler Sultangazi Belediyesi'nin misafiri oldu.

BAŞKAN ALTUNAY’I ZİYARET

Polonya, Macaristan, Bulgaristan, İngiltere, Slovenya ve İtalya'dan gelen yaklaşık 50 kişilik grup Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay'ı makamında ziyaret etti.

Comenius Projesi hakkında Başkan Altunay'a bilgi veren grup İstanbul ve Sultangazi ile ilgili çeşitli sorular yöneltti. Ziyarette öğrenciler ayrıca Soma'da yaşanan maden kaza ile ilgili üzüntülerini de dile getirdiler.

Grup daha sonra ilçedeki çeşitli yerleri gezerek yetkililerden bilgi aldı. (İHA)

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :