Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
14.06.2012 - 11:54
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sony Xperia Miro özellikleri ve fiyatı nasıl?

Sony Xperia serisi ile yakaladığı başarıyı sürekli yineleyerek cihazı her geçen gün geliştiriyor ve seriye katılan yeni modellerle bu başarısını taçlandırıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Facebook sayfasında tanıtımı normal lansmanından 9 gün önce gerçekleştirilen Xperia Miro Android’in 4.0 sürümü Ice Cream Sandwich platformuyla karşımıza çıkıyor.

Eğlence odaklı olarak geliştirilen bu akıllı telefon sosyal paylaşım merkezleri, müzik servisleri ile donatılarak kullanıcısına maksimum eğlence sunmayı hedefliyor. Dilerseniz Xperia Miro‘nun ilk bakışta göze çarpan ve birçok kullanıcı için en çok önem verilen özelliklerine biraz göz atalım.

Sony Xperia Miro teknik özellikleri
 
Teknik özellikler arasında son kullanıcının en çok dikkat ettiği özellik artık ekranlar dokunmatik hassasiyeti çizilmezliği ve canlı renkleriyle her geçen gün kendini yenileyen ekran teknolojisi cep telefonlarında en çok önem verilen alım kriterinin başında yer alıyor. Sony Xperia Miro 3,5 inch‘lik ekranı, 5 MP 30Kare/Saniye hızında video çekim özelliğine sahip arka kamerası, Siyah, altın sarısı, pembe ve gümüş gibi birbirinden canlı ve şık renkleriyle göze çarpıyor.
Cihazın lansmanının 20 Haziran’da Singapur’da yapılması beklenirken henüz satışa sunulmayan modelin son kullanıcı fiyatı de netleşmiş değil.
Sony Xperia Miro özellikleri
Sony Xperia Miro fiyatı ne kadar
Sony Xperia Miro nerede bulabilirim
Sony Xperia Miro yeni modeli
 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :
emir 2014-11-30
xperia miro
çok güzel bir telefon fakat oyunları kasiyo biraz da yavaş