Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.06.2012 - 13:26
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Planetiside 2, SONY yeni oyunu piyasa sürdü

Sony oyun sevenlere yeni bir macera oyununu piyasaya sürdü.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Planetside 2 multiplayer savaşlar, etrafında toplandı farklı imparatorluklar, yoğun kara ve hava muharebe ilerledikçe devasa kıta  orijinal oyunun tüm çığır açan özelliklerini alır ve modern oyun FPS ve MMO türler dışında beklediği özellikleri ekler . Ileri teknoloji, oyun Geribildirim yıl ve Forgelight ™ adlı yeni bir KİT özel MMO oyun motoru ile, Planetside 2 büyük savaş, büyük özelleştirme ve kitlesel toplum ile gerçek bir rekabet ve viseral FPS deneyimi sunuyor.

Auraxis bir kıtada, binlerce oyuncu kendi imparatorluk için kritik bölgeler ve önemli kaynakların denetimini kazanmak için büyük savaşlarda bir araya gelecektir. Bir geniş bir yetenek ağacı ve serbest form sınıf tabanlı sistemi ile oyuncular kendi oyun tarzı, hem de kadrosunda, kıyafet veya imparatorluğun ihtiyaçlarına uygun kendi asker, silah ve araçlar özelleştirmek mümkün olacak.Savaşlar günler veya haftalar sürebilir, bu yüzden oyuncuların uzun vadeli stratejik ve taktik inisiyatifler almaya ittifaklar ve uzman mücadele kıyafetler oluşturmak gerekir. Hava ve kara savaşı ile, savaşları her zamankinden daha büyük ve daha yoğun olacak. 

TEMEL ÖZELLIKLER:

MASİF HARP: Battles değil asker onlarca, ama yüzlerce arasında yer alacak; hava ve kara taşıtları asker mangaları birlikte dışarı yoğuşmaları ile. Açık alanlar, sıkıca paketlenmiş kent merkezleri veya büyük yapılar olsun, kazanan stratejik takım çalışması ve devasa bir savaş içerisinde hızlı bir tetik parmak gerektirecektir.

ÜÇ IMPARATORLUKLARA: Oyuncular, üç farklı İmparatorlukların katılmak için kendi seçim olacak:

TERRAN CUMHURIYETI - militarist bir devlet ile, Terran Cumhuriyeti gerekli yollarla barış için insanlık katılmasını onun İmparatorluk otoriter gücünü kullanır.

YENI KONGLOMERA - isyankar hizip ve idealist özgürlük savaşçıları bir gevşek bağlı grup, Yeni Conglomerate Terran hegemonyasına karşı savaşır.

VANU EGEMENLIK - insanlığın sadece Vanu kayıp teknolojisi yeniden keşfetmesinin ve dokunarak gelişmeye inanan bir teknokratik niyet.

BÖLGELER & KAYNAKLARI İÇİN SAVAŞ : çekirdek oynanış Planetside 2 hakkında önemli toprakları tutarak ve değerli kaynakları kontrol edilir. Her savaş değerli kaynakları ve kilit mevkilerde, ve bu topraklar yakıt ikramiye, cephane ikramiye, ikramiye teknoloji ve daha fazlası ile ödüllendirilir (ve tutun yönetmek) fethetmek imparatorluğu tutar.

Sebat : In Planetside 2 savaşlar bir maç zamanlayıcı daha uzun sürecek. Savaşlar günler veya haftalar sürebilir ve sonunda tabanının kontrolünü ele birisi onu geri almak kadar senindir demek olacaktır. Bu tür santraller ve cephane depoları gibi önemli taktik pozisyonlar yakalamak için bir ekip olarak stratejik Çalışma savaşın gidişatını değiştirebilir uzun süreli etkileri olacaktır. 

BÜYÜK HARİTALAR : Planetside 2 birkaç kıta haritaları ile satışa sunulacak; itiraz alanı olacak her inç olan. Yeni toprak kontrolü meta-oyunu ile kara bile önemli tesisler veya önemli özellikler olmadan gerçek değere sahip olacaktır.

FREE-FORM SINIFI DAYALI SİSTEM : Oyuncular birkaç klasik rolleri de dahil olmak üzere yetenek ağacı, atılımlarını tarafından çeşitli mücadele rolleri kilidini açmak mümkün olacakPlanetside . Oyuncular yeni roller kilidini gibi, onlar onlari arasında geçiş mümkün olacak.

MİSYON SİSTEMİ : KİT ve oyuncular Hem oyuna yeni oyuncular hafifletilmesi ve gazileri oyuncular içerik beslemek için izin içerik götürmek mümkün olacaktır.

BECERİ AĞAÇLAR : Oyuncular oyun tarzına uyması için, ya da takım, kıyafet veya imparatorluğun ihtiyaçlarına uygun kendi asker inşa etmek mümkün olacak. Her muharebe rolü, araç ve silah geniş yetenek ağaçlarına sahip olacaktır. Bu sertifika ağaçları, oyuncular karakterleri yanal büyümeye kilidini silah, ekleri, ekipman, özel becerileri, ve daha fazla izin verecek.

TAKIMI : Giyim (loncalar) da kendilerini özelleştirmek mümkün olacak - kıyafetler devam eden savaşta kendi kimlik, itibar ve rol için izin.

SİLAHLAR : Oyuncular oyuncuların tercihi veya amaçla özelleştirilebilir 20'den fazla temel silah, erişim mümkün olacak.

ARAÇLAR : imparatorluğun başına iki eşsiz araçlar ile 10'dan fazla araç. Oyuncular, yeni beceri ve özellikler kilidini, her bir araç özelleştirmek mümkün olacak

Vivox Entegrasyon : Oyuncular müfreze klavye üzerinden ve sesli sohbet hem de iletişim mümkün olacak.

 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :