Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.08.2012 - 14:05
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İPhone 5 Eylül 2012’de Türkiye’de…Fiyatı ne kadar? VİDEO

Apple’ın merakla beklenen İphone5 serisi 2012 Eylül ayı içerisinde Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Cihazın fiyatı ise sır gibi saklanıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

guncelposta-ÖZEL Apple’ın piyasaya sürdüğü her ürün adeta bağımlılık yapıyor. Durum böyle olunca teknoloji meraklıları yeni model ürünü merak ediyorlar. Peki, Dünya’nın merakla sorduğu bu sorular ne zaman cevap bulacak? İphone5 ne zaman Türkiye’ye gelecek? İphone5’in fiyatı ne kadar olacak? İphone 5 cihazının yeni özellikleri nasıl olacak? İphone4S’ten ne farkı olacak? İpod Nano ne zaman satışa sunulacak? İpod Nano’nun özellikleri nasıl olacak? İphone 5 hakkında bilgiler… Guncelposta.com olarak merakla beklediğiniz bu sorulara cevap vermeye çalıştık.

İPHONE 5 NE ZAMAN GELİYOR?

iMore adlı blog yeni iPhone 5’in lansmanının, iPod Nano ile birlikte 12 Eylül'de yapılacak özel bir etkinlik ile yapılacağını yazdı. Piyasaya çıkış tarihinin ise 21 Eylül olarak tahmin edildiğini belirtti. Daha önce Apple’den yapılan açıklamaya göre İphone 5’in ne zaman çıkacağıyla ilgili sadece ‘Sonbaharda çıkması planlanıyor’ açıklamasında bulunmuştu. Cihazın lansmanın yapılmasının hemen ardından 10-15 gün içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Zira İphone4S Ekim 2011’de yapılan lansmanın ardından 14 Ekim 2011’de piyasaya sürülmüştü. 

İPHONE 5 HAKKINDA BİLGİ…

Dünya devi Apple’ın yeni oyuncağı İphone 5 hakkında merakla beklenen bilgiler teknoloji medyasına sızdı. Edinilen bilgilere göre cihaz yeni bir dış tasarımla görsel bir estetikle karşımıza çıkacak. Ayrıca yeni geniş hafızası ile dünyaları cebinizde taşıyabileceksiniz. İddialara göre yeni oyuncak 10 cm genişliğinde ekrana sahip olacak. Ayrıca yeni iphone İPad gibi 4G LTE özelliği de olacak. Yeni belleğin ise 1GB olması bekleniyor.

İPHONE 5’İN FİYATI NE KADAR OLACAK?

Yeni oyuncağın fiyat beklentileri teknoloji meraklılarını hayal kırıklığına uğratabilir. Zira edinilen bilgilere göre İPhone 5 eski modellerinin çok üstünde bir fiyata sahip olacak. Buna göre beklentiler Apple’ın hisse değerlerinin 1000$’ı görmesi bekleniyor.

guncelposta.com-ÖZEL

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :