Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.03.2013 - 13:26
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Teknolojiyi gündemine alan seçimi de kazanır

Akıllı Belediyecilik Zirvesi'nde teknolojik çözümlerin görüşüleceğini belirten Dr. Hasan Süel, ""Teknolojiyi gündemine alan belediye başkanları seçim kazanır" dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Marmara Belediyeler Birliği tarafından İstanbul’da gerçekleştirilecek Akıllı Belediyecilik Zirvesi’nde belediyelere yönelik teknolojik çözümler tüm bileşenleriyle birlikte ilk kez masaya yatırılıyor. Vodafon sponsorluğunda gerçekleştirilecek Zirve, uzman kamu ve özel sektör temsilcilerini, belediye başkanlarını ve akademisyenleri 28-29 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Otel’de bir araya getiriyor.

 HALKLA İLİŞKİELERE ÖNERİLER

Birliği’nin Eminönü’nde bulunan merkez binasına ziyarette bulunan Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Süel ve beraberindeki heyet, başta belediyeler olmak üzere kamu kurumlarına yönelik çalışmaları hakkında Birlik Genel Sekreteri Züver Çetinkaya’ya bilgi verdi.

Dr. Hasan Süel, yerel seçimlerin gerçekleştirilmesine bir sene kaldığı düşünüldüğünde, belediyeler için halkla ilişkiler anlamında önemli bir viraja girildiğinin muhakkak olduğunu söyledi. Vodafone olarak belediyelerin halkla ilişkilerine teknolojik çözümler sunduklarını anlatan Süel, sözlerini şöyle sürdürdü: "Teknolojiyi gündemine alan belediye başkanları seçim kazanır. Çalışmalarımızı Marmara Belediyeler Birliği aracılığıyla en iyi şekilde anlatarak belediyelere faydalı olacağımız kanaatindeyim.”

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :