Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
25.02.2014 - 11:33
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

En ucuz akıllı telefon hangisi

En ucuz akıllı telefon hangisi? En ucuz akıllı telefon fiyatı ne kadar? En ucuz akıllı telefon nerede kaça satılıyor? En ucuz akıllı telefon hangi ülke malı? En ucuz akıllı telefonu nereden alabilirim?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

AKILLI telefon savaşları tüm hızıyla devam devam ediyor. Teknoloji o kadar şaşırtıyor ki, hergün yeni bir ürünü kullanıma sunuyor. Çağımızın teknolojik harikası akıllı telefon günümüzde en çok rağbet gören ürünlerin başında geliyor. Genci yaşlısı bu müthiş ürünün meraklısı. Çeşitli markaların savaşı sonucu satış fiyatları da cazip hale gelmeye başladı.

İspanya'nın Barselona şehrine başlayan Mobil Dünya Kurultayı (Mobile World Congress) yeni bir ürünle gündemi sarstı. Teknoloji dünyasının devlerini buluşturan etkinlikte, internet tarayıcısı Firefox'u geliştiren Mozilla yeni mobil projesini açıkladı. Firma, akıllı telefon için onlarca dolar harcayamayan gelişmekte olan pazarlarda satışa sunmak için 25 dolar değerinde bir cihaz geliştirdiklerini duyurdu.

Firefox, akıllı telefonu 2.6 inç ile 3.5 inç arası ekran boyutuna sahip olacağı ve Firefox OS işletim sistemine sahip olacağı belirtiliyor. Mozilla, ucuz akıllı telefonu geliştirebilmek için Çinli çip üreticisi Spreadtrum ile ortaklaşa çalıştı. Telefon diğer akıllı telefonlar kadar iddialı özelliklere sahip olmasa da, mobil uygulamaları çalıştıracak ve internete girebilecek.

Galatasatay-Chelsea TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :