Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.02.2014 - 11:53
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Boat Show’da İSPARK projeleri

İSPARK yeni projeleriyle Avrasya Boat Show Fuarı’nda göz kamaştırdı. İstinye ve Tarabya Tekne parkları ile İstanbul’un çehresini değiştiren İSPARK teknolojik çözümlerle geliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

EYLÜL 2012’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından hizmete açılan İstinye ve Tarabya Tekne Parkları ile İstanbul Boğazı'nın çehresini değiştiren İSPARK, yeni yapacağı Tekne Park projelerini Avrasya Boat Show Fuarı'nda ziyaretçilere tanıttı.

Hizmete açılan 388 kapasiteli tekne parklar için yoğun talep gelmesi üzerine İSPARK, bu talepleri karşılamak ve kapasiteyi artırmak amacıyla çalışmalara başladı. İlk etapta Bebek’e250, Kuruçeşme’ye 85, Beykoz’a 310 ve Paşabahçe’ye 165 kapasiteli tekne parkların 2015 yılına kadar tamamlanması planlanıyor. Ardından uygun diğer noktalara da Tekne Parklar açılarak, 5 bin yat  ve teknenin bağlanabilmesi hedefleniyor.

Dünyada karada yapılan ikinci en büyük tekne ve yat fuarı “ CNR Avrasya Boat Show, Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı”, 15-23 Şubat 2013 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da düzenlendi.

Yerli ve yabancı yüzlerce misafirin ziyaret ettiği Boat Show Fuarı’nda Mega yatlar, yelkenli tekneler, deniz ekipmanları ve marinalar ziyaretçileri stantlarında ağırladı.

AK Parti'den Seçim Kafe TIK'la

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :