Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.03.2014 - 12:45
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

iphone 6 piyasaya çıktı mı ne zaman çıkacak özellikleri ne

iphone 6 piyasaya çıkıt mı? İphone 6’nın tasrımı nası? İphone 6’nın tasarımını kim yaptı? İphone 6’nın ne gibi özellikleri var, iphone 5s’den farkı ne hangi farklı özellikleri var?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

iPHONE için iddiaları bilgisayar ortamına dökerek hayallerdeki tasarımını gerçekleştirdi. İHA’nın haberine göre Sam Beckett isimli tasarımcı hazırladığı konsept videoda yeni iPhone hakkındaki iddiaları en gerçekçi şekilde görsele döktü.

Yeni modeli ‘iPhone Air’ olarak isimlendirilen Beckett, bir sonraki telefonu iPhone 5s’den yüzde 8 daha büyük tasarladı. H

ayali modelde, çerçevelerin inceltilmesi, alt ve üst bölümlerin daha etkili bir şekilde kullanılmasıyla, telefon 4.7 inçlik ekrana sığdırılmış.

KALINLIĞI 7 MİLİMETRE

MacBook ve iPad’de olduğu gibi iPhone’un Air ismine layık olması için kalınlığı 7 mm olarak tasarlanmış. Bilindiği gibi iPhone 5s, 7,6 mm kalınlığında.

Telefonun diğer teknik özellikleri ise şöyle düşünülmüş: 1920x1080 (Bu çözünürlük biraz abartılmış olabilir); Gorilla Glass yerine Safir ile güçlendirilmiş cam ekran (iPhone 5s’te Touch ID parmak izi taramasında da safir kullanılmıştı), 10MP’lik f/1.8 diyafram açıklığına sahip gelişmiş kamera ve A8 işlemci. Yeni iPhone’nun önümüzdeki sonbaharda piyasaya sürüleceği konuşuluyor.

Günlük gazete manşetleri TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :