Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
23.05.2014 - 08:42
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TTNET Türk Telekom internet kullanıcılarını çileden çıkartıyor

Türk Telekom TTNET aboneleri 2 gündür internet kullanamıyor. Dün sabah (22 mayıs 2014 Perşembe) erken saatlerden itibaren TTNET aboneleri, internete girmekte zorlanıyor, fiber kamplumbağa çileden çıkartıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

TÜRK Telekom TTNET aboneleri, dün sabah (22 Mayıs 2014 Perşembe) erken saatlerde başlayan problemler nedeniyle bir türlü İnternet ortamından sağlıklı yararlanamıyor. İnternet kullanıcıları bir türlü İnternet’e bağlanamıyor, uzun bir beklemenin ardından bağlandıkları TTNEt’ten bu sefer  de saatler süren beklemeler nedeniyle iş göremez halde çırpınıp duruyorlar.

Türk Telekom 444 0 375 hattından verilen cevap ise bölgesel bir arıza olduğu. Ancak bugün ikinci güne girildi, hala değişen bir şey yok, TTNET, fiber  abonelerini, internet kullanıcılarını çıldırtmaya devam ediyor.

FİBER DEĞİL KAPLUMGAĞA

FİBER hizmet (!) diye verilen (satılan) hizmet şu anda ‘Kaplumbağa’dan yavaş ilerliyor. Google’a girmek, kişisel e-mail hesaplarına girmek, resim indirmek, resim araştırmak, gazete okumak, en önemlisi ise; İNTERNET ORTAMINDAN İŞLERİNİ YÜRÜTEBİLMEK mümkün değil.

Türk Telekom, Fiber Hizmet garantisiyle sattığı hizmetini 2 gündür veremiyor. Acaba altyapı mı yetersiz, Türkiye genelinde ağı mı yetersiz, destek birimleri mi eksik, yeterli personeli mi yok?

Bir arıza ikinci gününde de devam ediyorsa, ‘‘TTNET’in haksız ve kandıran reklam kampanyasıyla tüketiciyi kandırıyor mu?’’ Sorusu akıllara gelmez mi?

İnternet’in önüne Fiber koymakla; Fiber İnternet olmuyor!

Bodrum Ortakent Yahşi halkı, TTNET Fiber kullanıcıları hala saç baş yoluyor…

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :