Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.03.2012 - 16:13
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TEKNOSA'dan 'Turuncu Pardösü' yarışması

'Herkes için Teknoloji' kapsamında, Turuncu Pardösü oyunu başlatan TEKNOSA, değişik hediye kazanmak isteyenleri Facebook sayfasına davet ediyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar
TEKNOSA, Facebook sayfasında düzenlediği "Turuncu Pardösü" yarışması ile Facebook kullanıcılarına hediyeler ve Teknosa mağazalarında kullanılabilecek Turuncu Puanlar sunuyor. BKM Mutfak Ekibi oyuncularından Ersin Korkut ile düzenlenen yarışma ile Facebook kullanıcıları eğlenirken birbirinden güzel hediyeleri kazanma fırsatını yakalıyor. 
Uygulama kapsamında "Turuncu Pardösü" oyununu oynayan herkesin Turuncu Kartına 100 Turuncu Puan yükleniyor. 30 Mart'a kadar Ersin Korkut'un attığı puan toplarını yakalayarak en çok puan toplayan 4 kişiye ise sırasıyla Led TV, Notebook, PSP3004+ FIFA 12 ve mp4 çalar hediye ediliyor. Sonraki ilk 10 kişiye ise Ersin Korkut'un özel bir sürprizi olacak. 
Teknosa Turuncu Pardösü oyunu hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve uygulamaya katılmak için facebook.com/turuncupardosu adresinden sayfayı ziyaret etmek yeterli.

PUANLAR  TEKNOLOJİYE DÖNÜŞÜYOR

Teknosa Turuncu Kart'la Türkiye'nin 72 ilinde bulunan 271 Teknosa mağazasından ve 444 55 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılan her 1 TL'lik alışveriş için 1 Turuncu Puan kazanılıyor. Biriken puanlar 500 ve üzerine ulaştığında ise puanlar hediye çekine dönüştürülebiliyor. 

Teknosa Turuncu Kart sahipleri, karta özel sunulan indirim ve birçok avantajın yanı sıra kampanya ve indirimlerden herkesten önce haberdar olma şansı buluyor. Teknosa Turuncu Kart sahipleri doğum günü gibi özel günlerinde de Teknosa'nın sunduğu özel hediyeler ve indirimlerden yararlanmaya devam edecek. 

PUANLARINI TAKİP EDEBİLİYORLAR

Teknosa Turuncu Kart sahipleri teknosa.com/teknopuan adresinden puanlarını takip edebiliyor. Teknosa Turuncu Kart'la yapılan alışverişlerle kazanılan hediye çeklerini 444 55 99 numaralı Teknosa Çağrı Merkezi'ni arayarak ta talep etmek mümkün. 
Tüketiciler, Teknosa'dan yapacağı alışverişlerde kartları yanında olmasa bile sisteme kayıtlı olan cep telefonu numarasını vererek avantajlardan faydalanabilecek.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :