Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.05.2012 - 01:35
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

19 Mayıs için Google'den özel doodle

Google, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Spor Bayramı için hazırladığı doodle büyük beğeni aldı. İşte 19 Mayıs google doodle'ı...guncelposta.com

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Bugüne kadar 19 Mayıs için doodle yapmayan Google, bu yıl geleneği bozdu. Google, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Türkiye'ye özel doodle yaptı. Dünya’nın en büyük arama motoru olan Google, özel günlerdeki doodle geleneğini 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda da sürdürdü.

Google, statlarda yapılan törenlere ithafen logosunu bu şekilde düzenleyerek kullanıcılarının karşısına çıktı. Logoya tıklandığında 19 Mayıs ile ilgili bilgiler içeren sitelere girebilmek mümkün. Ünlü arama motoru Google, özel günlerdeki Doodle geleneğini 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda da sürdürdü.

19 Mayıs 1919 Mustafa Kemal Paşa'nın Samsun'a geldiği gündür. Her yıl 19 Mayıs günü Gençlik ve Spor Bayramı yurdun her yanında spor gösterileri ve törenlerle kutlanır. 

Google 19 mayıs için özel doodle hazırladı, Google'dan 19  Mayıs 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Spor Bayramı  Doodle'ı, Google 19  Mayıs Doodle, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Spor Bayramı Google Doodle, google 19 mayıs doodle, guncelposta.com

 
Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :