Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.09.2014 - 10:22
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Taiwan Excellence Günleri İstanbul’da büyük ilgi görüyor

Tayvan Ekonomi Bakanlığı’na bağlı Tayvan Dış Ticaret Ofisi BOFT girişimi Taiwan Excellence Günleri İstanbul’da son gününde de büyük ilgi odağı oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

TAYVAN teknolojisi İstanbul’da görücüye çıktı. İstanbullular 3 gün süren fuarda Tayvan teknolojisine büyük ilgi gösterdiler. Türkiye’ye yılda yaklaşık 1,6 milyar dolar ihracat yapan Tayvan, 3 yıl içinde Türkiye’ye yaptığı ticareti iki katına çıkarmayı hedefliyor. Türkiye’yi 2013-2015 dönemi için stratejik ülke olarak seçen Tayvan, ödüllü 43 markası ile İstanbullularla buluştu.

19 Eylül 2014 Cuma günü başlayan ve bugün 24 Eylül 2014 sona erecek olan ’Taiwan Excellence Günleri’ Tayvan Ekonomi Bakanlığı’na bağlı Tayvan Dış Ticaret Ofisi (BOFT) girişimi olarak, Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Kurulu (TAITRA) tarafından gerçekleştirildi.

Türkiye’de Tayvan markalarına yönelik tüketici farkındalığını artırmak için düzenlenen etkinlikteki tüm katılımcı firmalar, Taiwan Excellence Ödülü’nü kazanarak uluslararası standartta mükemmelliğini kanıtlayan markaları sergilendi.

43 TAYVANLI MARKA

 İstinye Park’ta, Asus, Acer, HTC gibi dünya çapındaki teknoloji markaları ile bilgi ve iletişim teknolojileri, ev aletleri ve spor ile eğlence ürünlerinin de arasında bulunduğu ‘Taiwan Excellence Ödülü’ alan 43 Tayvanlı marka, 100’den fazla ürünü Türk yatırımcısı ve tüketicisiyle buluştu.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :