Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.08.2017 - 17:30
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Audi 2017 Araçları Ve Özellikleri

Otomotiv üreticilerinin öncü şirketlerinden biri olan Audi markası kurulduğu 1909 yılından beri, en iyi otomobili üretme konusunda sürekli çalışmalar yapmakta; konfor ve güven açısından araçlarını sürekli geliştirmektedir.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Otomotiv üreticilerinin öncü şirketlerinden biri olan Audi markası kurulduğu 1909 yılından beri, en iyi otomobili üretme konusunda sürekli çalışmalar yapmakta; konfor ve güven açısından araçlarını sürekli geliştirmektedir.


Bu marka araçlarda, güvenlik ve konfor daha ön plana çıkmaktadır. Tamamen Alman disiplini ve yoğun çalışmasıyla üretilen bu marka araçlarda, teknoloji açısından da büyük yenilikler yapılmıştır. Özellikle yeni araçlarında bulunan Audi MMI sistemi ile multimedya ve iletişim sistemleri teknolojisinde yeni çığırlar açmıştır. Bu marka 2017 yılında yine araçlarında yeni yüzlere ve sistemlere başvurdu. Otomobil tutkunları 2017 yılında Audi A5’in yeni yüzüyle tanışmış oldular. Audi A5, ilk olarak 2007 yılında üç ayrı formatta; sportback, 2 kapılı coupe ve yine iki kapılı cabrio olarak üretildi. 2012 yılında makyaj operasyonu geçirerek yine dikkat çekmeyi başarmıştı. 2017 yılında ise yeni kasa A5 ilk bakıldığında çok keskin tasarımıyla dikkat çekmekle birlikte, yeni renk boya seçenekleriyle de piyasada aynı değerdeki araçlara meydan okumakta. Teknik özellik olarak, 6 ileri ve 7 ileri S-tonic olmak üzere iki ayrı vites seçeneğiyle karşımıza çıkmakta. Bu markanın ayrıca 2017 yılında yenilediği bir diğer modeli ise S5 modeli. Audi S5, spor ve keskin tasarımı ile dikkat çekmekte olup, 8 ileri triptronic vitesi ile dikkat çekmekte. 2017 Audi modelleri yine piyasada otomobil severlerin dikkatini çekerek bu sene de piyasadaki yerini böylece almış oldu.


Aracınızın herhangi bir arızası olması durumunda Aksoy Audi servisinde en kaliteli ve uygun hizmeti alabilirsiniz. Aksoy Servisi, araçların bakım ve motor tamiri konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Ayrıca bu şirket, Porsche Servisi gibi markaların da yetkili servisliğini yapmaktadır. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :