Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
04.05.2012 - 10:55
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

iPhone 5 ne zaman Çıkıyor? iPhone 5 ne zaman satışa sunulacak?

iPhone 5 ne zaman Çıkıyor? iPhone 5 ne zaman satışa sunulacak? iPhone 5 hangi tarihte çıkıyor? iPhone 5 ne zaman piyasalara giriyor? iPhone 5 ne Türkiye'ye geliyor?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İlginç bir şekilde her yeni nesil iPhone beklentisinde Apple'ın pek de takip etmediği tasarım çizgilerini içeren örnekler türeyiveriyor. Tasarımcı Antoine Brieux, iPhone 5'in nasıl görüneceği konusundaki fikirlerini LiquidMetal kullanarak örneğine yansıtmış ancak her ne kadar şık görünse de gerçeğe yansımayacak tarafları var.


Tasarım çarpıcı, şık ve estetik bir görünüme sahip –ki bu Apple'ın takip ettiği bir tasarım çizgisidir. Ne var ki bu tasarımda Apple'ın yakın gelecekte hiç de kullanmayı düşünmediği iki nokta mevcut: sanal ev tuşu ve 4,5 inç boyutunda bir ekran.
iPhone 5'in dış tasarımı tıpkı Brieux'un hayalindeki gibi parlak görünebilir ancak Apple'ın artık bir ikon haline gelmiş ev tuşundan tamamen vazgeçeceğini düşünmek çok zorlama.

Ayrıca iPhone dedikodularının-söylentilerinin hiçbiri 4 inç'ten büyük olmadığını belirtiyor. Dolayısıyla Brieux'un 4,5 inç denemesi de yarım boy büyük kaçmış olabilir. Yine de örnek bir telefona göre çok şık görünüyor. Bakalım iPhone 5, 3 ile 4.nesil arasındaki fark gibi bir tasarım farkı ortaya koyacak mı?

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :