Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.05.2015 - 18:33
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuzla Marina'nin açılış tarihi belli oldu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın vizyon projesi Tuzla Marina,alışveriş üniteleri, tema parkı ve 750 tekne kapasitesine sahip marinasıyla 29 Mayıs’ta hizmet vermeye başlıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta-Türkiye´nin en büyük ve vizyon projelerinden biri olarak inşa edilen Tuzla Marina, 3 etabıyla 29 Mayıs´ta İstanbul´un fethedildiği gün kapılarını açıyor. Açılış öncesi düzenlenen lansmana Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcıları, Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, basın mensupları katıldı.

6 FONKSİYONLU MARİNA

Dünyada eşi bulunmayan 6 fonksiyonlu tek marinası Tuzla Marina, denizin üzerinde konumlanan adacıklarda 154 üniteli alışveriş merkezi, dünyanın en hızlı roller coaster´larından ikisine sahip tema parkı ve 750 tekne kapasitesine sahip marinasıyla hizmet vermeye başlıyor. Deneyimlenmemiş bir konseptte tasarlanan proje, deniz ile insanı buluşturacak ayrıntılara sahip. Halka açık olarak tasarlanan ve turizm bakımından Türkiye'nin vizyon projelerinden biri olacak Viaport Marina'da, eğlence, deniz, alışveriş ve sosyal yaşam bir arada sunuluyor.

SADECE MARİNA DEĞİL

Korunaklı ve doğal bir marina olarak tasarlanan Viaport Marina'da, çevreci ve emniyetli bir yapı kurgulandı. Yalova'ya 7,8 ve adalara 8 mil uzaklığında bulunan Viaport Marina'da, tekne rezervasyonları alınmaya başladı. Yeşilin içerisinde konumlanan yapısıyla, doğayla iç içe bir tasarım uygulanan Viaport Marina'nın tüm çatılarında, denizle bütünleşik bir görsellik sunması için Almanya'dan özel olarak getirilen mavi kiremit kullanıldı

AKVARYUM VE HOTEL 2016’DA

Viaport Marina otel, alışveriş adası, tema park, akvaryum, business çenter ve marinadan oluşan Türkiye'nin ilk ve tek 6 fonksiyonlu projesi olarak adlandırılıyor. Denizin üzerine konumlanacak otel ve binlerce deniz canlısının İçerisinde bulunduğu Türkiye´nin 'en uzun tüneline sahip' akvaryumu 2016 yılında hayata geçirilecek.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ve basın mensupları, helikopterle tur atarak Tuzla Marina’yı gökyüzünden görüntüledi.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :