Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.12.2015 - 13:54
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuzla Belediyesi Palmiye Sosyal Tesisleri yenilendi

Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla’ya katmadeğer katmaya devam ediyor. Yenilen Palmiye Sosyal Tesisleriyle kaliteli ve ucuz balık yemenin adresi haline getirdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Tuzlalılara balık tutmayı bir kere bırakarak, direk balık yemenin en kolay ve en ucuz yolunu gösterdi. 2013 yılında Tuzla Belediyesi tarafından hizmete sokulan Palmiye Sosyal Tesisleri, genişletilmiş ve hizmet kalitesi arttırılmış şeklindeki açılışı gerçekleşti. Kar amacı taşımadan vatandaşın hem cebine hem midesine hitap edecek hizmet anlayışıyla vatandaşa en ucuz ve kaliteli balık yeme imkanı sunan Palmiye Sosyal Tesisleri, gerek deniz manzarası gerek kaliteli, ucuz ve zengin balık menüsüyle vatadaşın uğrak adresi olmaya aday.

BALIĞI HERKES YEMELİ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kendi imkan ve olanaklarıyla işletilen sosyal tesislerimizin amacı dar gelirli vatandaşlarımızın daha sık bir şekilde sosyal alana çıkabilmesi, daha sık ailece bir yemek yiyebilmesini sağlamaktır" dedi. Türkiye’de önemli şeylerden bir tanesi olan balık kültürümüzü arttırabilmek diyen Başkan Yazıcı, "Balığın herkesin yiyebileceği bir yemek olabileceğini anlatmak için bu çalışmalarımızı yaptık.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :