Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.09.2017 - 12:52
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şadi Yazıcı’ya Bir Ödül de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan

Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı göreve geldiği 2009 yılından bu yana ilçesine yaptığı hizmetlerin karşılığını hem vatandaşın memnuniyetinden hem de devletin üst kademesinden almaya devam ediyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Tuzla

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti 6.‘Yerel Yönetimler Arası Proje Yarışması’nda ‘Tuzla Marina' projesi ile Kent Ekonomilerine Katkı Projesi dalında birincilik ödülünü kazandı. Başkan Yazıcı, ödülünü Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.

 

MARİNA PROJESİ BİRİNCİ OLDU

 

AK Partili yerel yönetimlerin yaptıkları ve uyguladıkları projelerin değerlendirmeye tabi tutulduğu ‘Yerel Yönetimler Arası Proje Yarışması’nın sonuçları açıklandı. AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 6.sı düzenlenen yarışmada Tuzla Belediyesi ‘Tuzla Marina’ projesi ile birinci oldu.

 

HAYAL DAHİ EDİLMİYORDU

 

Ankara'da düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden birincilik ödülünü alan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, elde ettikleri başarıdan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Tuzla Marina'nın hayal dahi edilemeyen bir proje olduğunun altını çizen Başkan Yazıcı, "Tuzla'da bir hayali, yapılamaz denilen bir projeyi gerçekleştirdik. Dünyada örneği olmayan bir proje ile ilçemizin hem ekonomik büyümesine katkı sağladık hem de Tuzla'ya gelme nedeni oluşturduk.

 

MARİNA KENTE DEĞER KATIYOR

 

Tuzla Marina'da istihdam edilecek personelin Tuzla'da ikamet şartıyla, projeye sosyal bir boyut da kazandırdık. Bu proje; sadece bir alışveriş veya eğlence merkezi değil, Tuzla'nın çehresini ve çevresini değiştirirken insanların kaliteli vakit geçirmesini sağlayan bir sosyal yaşam alanı olmayı da başarmıştır. Kent ekonomisinin yanında bölge ve ülke ekonomisine katkı sunan Tuzla Marina Projesi, yerelden ulusala uzanan bir başarı hikayesinin özetidir” diye konuştu.

 

DR.ŞADİ YAZICI KİMDİR 

1971 yılında Erzurum’da dünyaya gelen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, daha 3 yaşındayken ailesi Erzurum’dan İstanbul Kartal’a taşınır. DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :