Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.02.2018 - 14:13
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şadi Yazıcı’ya bir ödül daha

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya 2018 yılının ilk aylarında bir ödül daha geldi.
 39 dalda ödülün verildiği 8.Uluslararası Buhara Medya Ödül töreninde ‘Yılın Belediye Başkan’ ödülünü aldı

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/Tuzla

 

Tuzla’da yaptığı hizmetler ile 2017 yılında 4 ödüle layık görülen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya bir ödül de 8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri ’nden geldi. 39 dalda ödülün verildiği 8. Uluslararası Buhara Medya Ödül Töreni Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. Ece Erken ve Levent Kol’un sunumuyla gerçekleşen ödül törenine, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile milletvekilleri siyasetçiler, sanatçılar ve yurt dışı temsilciliklerinden bir çok bürokrat katıldı.

 

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülünü, kendisini temsilen Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan aldı.
Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın ’15 Temmuz Kararlılık ve Milli İrade Ödülü’  aldığı gecede ‘Yılın Bakanı Ödülü’nü T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu aldı. Zeytin Dalı harekatına ilişkin milli birlik ve beraberlik mesajı veren Kahraman, 15 Temmuz hain darbe girişimine de atıfta bulunarak, “Bu milletin birlik ve beraberliğini kimse bozamayacak” dedi.

 

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI  KİMDİR?


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :