Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.01.2020 - 23:13
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuzla'dan Hakkari'ye Gönül Köprüsü

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı iyilik için her yerde sloganıyla yola çıkarak yurdumuzun her köşesindeki ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam ediyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Gönül Elleri Çarşısı, web sitesi üzerinden gelen eğitim talebine duyarsız kalamadı. Tuzla Postane Mahallesi'nde ikamet eden, görevi dolasıyla Hakkâri Şemdinli'de görev yapan gönüllümüz  Aralık Mezrası İlkokulu’nun elzem ihtiyaçlarını Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı'na iletti.
Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Çocuk ve Gençlik Komisyonu, çocuklarımızın yüzlerini güldürebilmek için kolları sıvayarak Kadın Kent Gönüllüleri ve Eğitmen Koleji öğrencileri tarafından toplanan bağışlar ile okulun tüm ihtiyaçlarını karşıladı.

 

HER PAKET İÇİN AYRI NOT

 

Öğrenciler ve Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı gönüllüleri 50 ayrı çocuk için toplanan kırtasiye boyama kitabı, resim defteri, sulu boya vb. malzemeler ve kişisel temizlik ürünlerini özenle hazırlayarak paketler halinde gönderdi.  Her bir paket için ayrı notlar yazılarak hazırlanan hediyeler “Hayalini kurduğun güzel resimler çizmen dileğiyle, Yeni aldığın hediye sana mutluluk getirsin. Güzel günlerde kullan” temennileriyle konuldu.

 

GÖNÜL ELLERİ ÇARŞISINA TEŞEKKÜR

 

Eğitmen Koleji yetkilileri, Hakkari Şemdinli’deki çocuklarımızın yüzlerinin gülümsemesine katkı sağlayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'ya ve Gönül Elleri Çarşısı'na teşekkür etti.  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı en değerli projelerden biri olarak gösterdiği iyilik elçileri Gönül Elleri Çarşısı’nın çalışmalarına destek vermeye devam ediyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :