Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.02.2020 - 19:41
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesislerine rekor talep

Tuzla Belediyesi’nin 7 Sosyal Tesisleri’nde Lezzetin mimarı aşçılarının ellerinden çıkan leziz alternatifleriyle, 140 kişilik ekiple güler yüzle karşıladığı misafirlerinin sayısı 2019’da 1 buçuk milyonu aştı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Kurduğu sosyal tesislerle ziyaretçilerinin beğenisini kazanan Tuzla Belediyesi hizmet alanındaki öncü projelerine aralıksız devam ediyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın daima önem verdiği daha sosyal bir Tuzla çalışmalarının bir parçası olan sosyal tesislerimizde, kebaptan pideye, tavuktan sebzeye, balıktan köfteye, pilavdan sulu yemeklere, başta Anadolu olmak üzere farklı mutfakların zenginliklerini yansıtarak hazırlanan doyumsuz menüler, güler yüzlü ekibimiz tarafından misafirlerimizin beğenisine sunuluyor.

 

KALİTE VE UYGUN FİYAT BİR ARADA

 

Dr. Şadi Yazıcı sosyal tesislerin kuruluş ve faaliyet amacını şu sözlerle açıklıyor: “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. Tesislerimizin hiçbirinde kâr amacı gütmüyoruz. Bizim tek amacımız sosyal tesislerimizde uygun fiyatla en iyi hizmeti sunabilmek. Tuzla Belediyesi’nin kendi imkân ve olanaklarıyla işletilen sosyal tesislerimizin her birinde, herkes için eşit ve en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışıyoruz.”

 

 

TUZLA BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ

Tüm bu güzide hizmetlerden yararlanabileceğiniz Tuzla Belediyesi’nin ayrıcalıklı sosyal tesislerle ilgili konum ve ulaşım bilgilerine bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

·      Palmiye Sosyal Tesisleri

·      Ay Yıldız Sosyal Tesisleri

·      Orhanlı Sosyal Tesisleri

·      Aydıntepe Sosyal Tesisleri

·      Şifa Park Sosyal Tesisleri

·      Şelale Park Sosyal Tesisleri

·      +1 Cafe


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :