Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
27.02.2020 - 00:32
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuzlalı hanımlar Evlilikte İletişim Teknikleri'ni öğreniyorlar

Tuzla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Psikolog Aylin Bahar Şentürk tarafından verilen ‘Evlilikte İletişim Teknikleri’ başlıklı seminer, Kiptaş 2 Konutları Seminer Salonunda gerçekleştirildi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta / Tuzla

 

Evlilikte yaşanan problemlerin temelinde, aile içi iletişim eksikliğinin yattığını ifade eden Psikolog Aylin Bahar Şentürk, kadın ve erkeğin yaratılışta var olan farklılıklarına değinerek, “Bu farklı yapıları bilmemiz ve iletişim kurarken bu farklılıkları göz önüne almamız, bir çok problemi kaynağında çözmemizi sağlar” şeklinde konuştu.

 

Tuzlamızın tüm mahallelerinde devam eden seminerler dizisinde, Evlilikte iletişim Teknikleri konusunun yanı sıra Çocuklarda Davranış Problemleri, Ergenlik Dönemi Sorunları ve Bağımlılık konuları da uzman psikologlar tarafından işleniyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, sağlıklı ve huzurlu bir toplum için aile ve kadın konusuna önem verdiklerini belirterek, “Bu yüzden belediyemiz bünyesinde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü kurduk. Bu müdürlüğümüzle halkımız tarafından büyük teveccüh gören hizmetler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :