Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
22.04.2020 - 16:44
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuzla'da farklı bir etkinlik

Ceyhun Yılmaz, sokağa çıkma yasağına saatler kala ekranların sevilen isimlerinden Okan Bayülgen’i Tuzla Belediyesi instagram hesabında konuk ederek binlerce aileye misafir oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Ünlü konuklarla evlere misafir olan, eğlenceli bir programa ev sahipliği yapan Tuzla Belediyesi, sanat ve televizyon dünyasının bilinen isimlerini sevenleriyle buluşturuyor. Evlerinden COVID 19 mücadele sürecine destek veren vatandaşların yoğun ilgisini kazanan program, sevilen isimlerin hoş sohbetleri, sürpriz konu ve konuklarıyla önümüzdeki günlerde de devam ediyor.

 

KIRAÇ KONSER VERDİ

 

Ceyhun Yılmaz’ın açılış konuşması ile başlayan programda ilk konuk Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı oldu. Bu zor günleri hep birlikte ve dayanışma ile aşacağımızı söyleyen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Mücadelemizi tüm Tuzla sathına yaydık. Tuzla Belediyesi kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden devam edecek olan programda, 18 Nisan Cumartesi günü saat 20.30’da Cüneyt Özdemir, 19 Nisan Pazar günü saat 22.00’da ise Kıraç milyonlarca sevenlerinin evlerine konuk oldu


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :