Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
17.06.2020 - 00:52
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri yeniden açıldı

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, haziran ayı ile alınan yeni normalleşme kararlarından sonra, sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen tedbirleriyle yeniden hizmet vermeye başladı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Ekonomik fiyatları, güvenilir ve kaliteli hizmet politikasıyla tasarlanan tesislerde balıktan köfteye, sulu yemeklerden tatlılara kadar birçok lezzet misafirlerin beğenisine sunuluyor. Anadolu mutfağının leziz yemekleri güler yüzlü personelimiz tarafından hemşerilerimizin beğenisine sunulan tesislerimizde ailenizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeniz mümkün.

 

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. Tesislerimizin hiçbirinde kâr amacı gütmüyoruz. Bizim tek amacımız sosyal tesislerimizde uygun fiyatla en iyi hizmeti sunabilmek. Tuzla Belediyesi’nin kendi imkân ve olanaklarıyla işletilen sosyal tesislerimizin her birinde, herkes için eşit ve en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışıyoruz. Yeni normalleşme sürecinde aldığımız güçlü tedbirlerle hemşerilerimizi sosyal tesislerimize bekliyoruz” dedi.

 

 

Yeni normal dönemde alınan tedbirlerin yoğunlaşacağı alanların başında gelen Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri, misafirlerine sunduğu lezzeti yeni dönemde de tedbirler eşliğinde vereceği özel hizmetle sürdürecek.

 

Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri:

 

Palmiye Balık Restaurant

Aydıntepe Sosyal Tesisler

Ayyıldız Sosyal Tesisler

Orhanlı Sosyal Tesisler

Şelale Restaurant Cafe

Şifa Sosyal Tesisler

+1 Cafe

Tuzla Belediyesi Çay Evi


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :