Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
02.12.2013 - 10:06
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kar keyfi başladı kayak merkezinde gece pistte kayak yaptılar

Kar yağışının ardından kayak merkezleri sezonu açmaya başladılar. Kayak pistini ışıklandıran otelde kayak severler buz gibi havaya aldırmadan gece kayak yapmanın keyfini yaşıyorlar.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

KAR kalınlığının 15 santimetreye ulaştığı Erzurum Palandöken Kayak Merkezi’nde kayak sezonu açıldı. Kayak severler ışıklandırılan piste gece kayağı yapmanın tadını çıkardı. 30 Aralık 2013 Cumartesi geünü yağan kar yağışı sonrası Palandöken Kayak Merkezinde otel işletmecileri pistleri sezona hazırlattı. Polat Renaıssance Oteli’nin kayak pisti, kayak severlere açıldı. Işıklandırılan pistte kayak severler buz gibi havaya aldırış etmeden saatlerce kayak yapmanın keyfini sürdüler.

Gece saatlerinde kayak yapmanın tadını çıkaran kayak hocaları, “Bu sene bu pistimiz de ışıklandırma yapıldı. Şu an pistler kayak yapmak için çok ideal bir halde. Gece kayağı da ayrı bir keyif veriyor.

Kayak yapmak isteyenler artık günün her saatinde burada kayabilirler” dediler. Gündüz okul yoğunluğu olduğu için gece kayak yapmaya fırsat bulduğunu ifade eden Atatürk Üniversitesi öğrencileri ise, “Hafta içi gündüz okulumuz var. Kayak yapmayı çok seviyoruz.

Biz de gece kayak yapmaya geldik. Pistlerin ışıklandırması da mükemmel olmuş. Çok mutlu olduk” diye konuştular.

Kış mevsimi meyve ve sebze yararları TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :