Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.01.2014 - 15:41
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gürsel Tekin Nejat İşler’in yoğun bakımdan çıkacağını söyledi

Oyuncu Sanatçı Nejat İşleri Maslak Acıbadem Hastanesinde ziyarete giden CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin durumunun iyiye gittiğini ve yakında yoğun bakımdan çıkarılacağını söyledi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ÜNLÜ Tiyatro ve dizi sanatçısı Nejat İşler’in, Bodrum’dan nakledildiği İstanbul Acıbadem’deki tedavisi devam ederken, sağlığı ile ilgili sevindirici haber geldi. Müjdeli haberi Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel tekin verdi. CHP Genel Başkan Yardımcıları Gürsel Tekin ve Sezgin Tanrıkulu, Sanatçı Nejat İşler’i tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi’nde ziyaret etti.

YOĞUN BAKIMDAN ÇIKACAK

İşler’in durumuyla ilgili doktorlarından bilgi alan Tekin ve Tanrıkulu daha sonra hastaneden ayrıldı. Hastane çıkışında İşler’in durumuyla ilgili gazetecilere kısa bir açıklama yapan Gürsel Tekin, “Sayın başhekimden bilgi aldık. Olabildiğince iyiye gidiyor. Bugün daha iyi. Başhekimin söylediğine göre önümüzdeki günlerde yoğun bakımdan çıkabilecek duruma gelmiş. Bütün sevenlerine bu müjdeyi vermek istiyorum" dedi. Tekin, ünlü oyuncunun hayati tehlikesinin olmadığını söyledi.

Kanseri Yok eden bitki TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :