Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
11.04.2014 - 13:39
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nejat İşler için operasyon iddiası

Ünlü oyuncu Nejat İşler’in hastaneden ilk fotoğrafı bazı yorumları da beraberinde getirdi. Siyah eldivenli sağ eliyle ilgili çeşitli iddialar ortaya atılıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SANATÇI Nejat İşler’in hastaneden ilk fotoğrafı sosyal medyaya yansıdıktan sonra ortaya atılan bir iddia gündeme oturdu.

Sanatçının görüntüsünde dikkati çeken bir ayrıntı, çeşitli yorumları da beraberinde getirmesine neden oldu.

Nejat İşler’in sağ elinin siyah eldivenli olması, bazı yorumcular tarafından parmaklarına operasyon yapılmış olabileceği belirtilirken, bazı yorumcular da eldivenli elinin parmaklarının alınacağını öne sürdüler.

Nejat İşler, solunum yetmezliği şikayetiyle hastaneye kaldırılmış ve septik şok teşhisiyle yoğun bakımda tedavi altına almıştı.  Nejat İşler'in doktoru, ünlü oyuncudan üç hafta daha hastanede kalmasını istedi.

İşler, Mayıs ayının başında taburcu olacak ve Bodrum-Gümüşlük'teki evine dönecek.

MENAJERİ OLABİLİR DEDİ

Nejat İşler'in parmaklarının kesileceği iddiasına da oyuncunun menajeri Ayşe Barım'dan yanıt geldi. Barım, "Yaşanan septik şok nedeniyle emboli atımı olduğundan Nejat'ın parmakları tedavi sürecinde ve bandaj kullanılıyor. Parmakları kesilmesin diye tedavisi yapılıyor. Umarız tedaviye cevap verir ve parmakları kesilmek zorunda kalmaz" dedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :