Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.05.2014 - 08:46
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul Feshane’deki Giresunlular maçı dev ekrandan izlediler

İstanbul Feshane Fuar ve Kültür Merkezi’ndeki Giresunlular Günü’ne katılan Giresunlular Giresunspor maçını da aynı yerden izleme şansını buldular.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL Feshane Fuar ve Kültür merkezi’ndeki Giresunlular Günü’ne katılan İstanbullu Girsunlular, taraftarı oldukları Giresunspor’un maçını da yanı ortamda birlikte dev ekrandan izleme şansını buldular. Giresun Günleri’ne katılan vatandaşlar, Hatayspor-Giresunspor maçını Feshane’de kurulan dev ekranlardan izledi. Giresun Federasyonu tarafından 1-4 Mayıs tarihleri arasında Feshane Fuar, Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 8. Giresun Günleri’ne katılan vatandaşlar, Giresunspor’un PTT 1. Lig'e yükselme şansının olduğu Hatayspor maçını hep birlikte dev ekranlarla izledi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup lideri Giresunspor ile Hatayspor arasında oynanan maç Eyüp Belediyesi Başkanı Remzi Aydın tarafından Feshane Fuar, Kongre ve Kültür Merkezi’ne kurulan dev ekranlarda yayınlandı. Giresunspor’un 3-1 kaybettiği maçta Hatayspor’un golleri 50. dakikada İbrahim Taylan Uzunoğlu, 70. dakikada Ömer Bozan ve 76. dakikada Serbay Yağız tarafından atılırken, Giresunspor’un tek golünü 90. dakikada Hasan Güleryüz kaydetti.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :