Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.05.2014 - 09:25
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul’da bugün hava nasıl?

İstanbul’da bugün hava nasıl? İstanbul’da yağış var mı? İstanbul’da hangi günler yağışlı? İstanbul’da yağışlar ne kadar devam edecek?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL için yağış uyarısı geldi. Kuraklık endişesinin ardından yağışlı bir hafta müjdesinin yanında İstanbul için özellikle Çarşamba günü için aşırı yağış uyarısı yapıldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre İstanbul'da Çarşamba harici Pazartesiden Cumaya kadar gök gürültülü sağanak yağış var. Yalnızca Çarşamba günü hava çok bulutlu olacak. Trakya, Batı Karadeniz, Göller yöresi ile Çanakkale, Sakarya, Bilecik, Afyonkarahisar, Eskişehir, Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Çorum ve Samsun için sağanak yağış uyasında bulundu. İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Göller Yöresi ile Orta Karadeniz'in iç kesimleri için ise fırtına uyarısında bulundu.

TEDBİR UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Trakya, Batı Karadeniz, Göller Yöresi ile Çanakkale, Sakarya, Bilecik, Afyonkarahisar, Eskişehir, Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Çorum ve Samsun'un batı kesimlerinde gökgürültülü sağanak yağışın beklendiği belirtildi. Yerel olarak kuvvetli olması beklenen yağış sırasında sel, su baskını,heyelan, yıldırım, dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar, ulaşımda aksamalar karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :