Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.08.2014 - 15:11
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Milletvekili İhsan Özkes oğlu Ali İhsan Özkesi’i evlendirdi

CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes’in Fransa’da doktora eğitimi gören oğlu Ali İhsan Özkes, Hollanda’da doktora yapan Hande Karabıyık ile evlendi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, oğlu Ali İhsan Özkes’i evlendirdi.

Fransa’da doktora eğitimine devam eden Ali İhsan Özkes, Hollanda’da doktorasını sürdüren Hande Karabıyık ile yaşamını birleştirdi.

İstanbul Kadıköy Khalkedon Restourant’ta yapılan düğüne katılım yoğun oldu.

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nun kıydığı nikahın şahitliklerini Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eşi Sevim (Selvi) Kılıçdaroğlu yaptı.

SEVGİ GÖSTERİLERİ

CHP'lilerin yoğun ilgi gösterdiği düğüne İstanbul CHP’li  Belediye Başkanları, il ve ilçe yönetimleri, CHP İstanbul Milletvekilleri, akrabaları ve yakın dostları katıldı.  

Çocuklarının en mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak olan misafirleriyle tek tek ilgilenerek kısa sohbetler gerçekleştiren İhsan Özkes ve Ailesi, düğün boyunca sevgi gösterileriyle karşılaştı.

CHP Başkanı Kılıçdaroğlu ve partililerin ilgisi karşısında duygulu anlar yaşayan Özkesler, konuklarıyla ayrı ayrı fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdiler.

Günlük gazete manşetleri TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :