Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.09.2016 - 10:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Burçların yaşamdaki rolleri

Birçok insan burçlar ve yıldız haritaları gibi konulara pek itibar etmezler. Fakat böyle olsa bile hemen hemen herkes doğum gün ay ve yılına göre hangi burç olduğunu merak eder.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Birçok insan burçlar ve yıldız haritaları gibi konulara pek itibar etmezler. Fakat böyle olsa bile hemen hemen herkes doğum gün ay ve yılına göre hangi burç olduğunu merak eder. Çünkü burçların yaşam üzerine ciddi ciddi etkileri olduğu bilimsel bazı verilerle de kanıtlamıştır. Kişinin doğum tarihine hatta doğum saatine göre belirlenen burcu, onun nasıl bir karakteri olduğunu, nelerden hoşlandığını nelerden hoşlanmadığını, hangi burç insanlar ile ne tür ilişkiler kurduğunu tahmin etmeye imkan veriyor. Hiç şüphesiz insanın yaşamı boyunca karakterinde çevresel faktörler büyük ölçüde belirleyici oluyor fakat bazı özellikler ise doğuştan bünyede gizlenmiş olabiliyor. Bu gizlenen özellikler, aslında karakterin temelini oluşturuyor. Yani bir bina gibi yaşam şartları doğuştan gelen o temel üzerine inşa ediliyor.


Günlük burç yorumları olarak her gün takip edebileceğiniz http://www.uplifers.com web sitesinde, birçok astrolog uzman görüşlerine de yer verilmektedir. Mensup olduğunuz burcun hayatınıza nasıl etki ettiğini, iş ve aşk hayatında alacağınız kararların zamanlamasını ve kişisel gelişim için neler yapabileceğinizi planlayabilirsiniz.

Burçlar ile ilgili genel bilgiler ve yorumlar dışında ayrıca hayata dair güzel paylaşımlar ve daha güzel bir yaşam sürmek için yaşam koçu desteğinin önemi ve mutluluk önerileri gibi konulara da sitede yer verilmiştir. Her konuda sorulan soruların cevaplarını da yine sitede ayrılmış köşelerde bulmak mümkün. Örneğin tatile gitmek istiyorsunuz ve karar veremiyorsanız buradan bahamalar tatili hakkında önerilere ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen içerik sayesinde en son yorumlar her zaman taze kalıyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :