Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.05.2017 - 21:09
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gençlere model olacak bir başarı öyküsü Samet Onurcan

SMT Rent a Car Yönetim Kurulu Başkanı Samet Onurcan genç yaşta başladığı otomotiv sektöründen 1 araçtan 160 araca nasıl sahip olduğunu gazetemize anlattı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar


Güncelposta Gazetesi/İstanbul

İstanbul rent a car firmaları arasında gerek kapasitesi gerekse sistematik, ilkeli ve güven çerçevesinde hizmet veren SMT Rent a Car (Araç Kiralama), 8 yıldır Çekmeköy'den tüm Türkiye hizmet vermeye devam ediyor.  Gazetemize bir demeç veren SMT Rent a Car Yönetim Kurulu Başkanı Samet Onurcan, gençlere model olacak başarı öyküsünün sırrını şöyle anlattı.

 

 DÜRÜSTLÜK İLKESİNDEN ÖDÜN VERMEDİK

Samet, Onurcan, “8 yıldır kesintisiz güven ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden işin hakkını vermek için ben ve çalışma arkadaşlarımla mücadele ettik.

 


İlk günkü adresimiz hiç değiştirmeden, sıfırdan başladığımız rent a car işine şuan Allah’ıma çok şükürler olsun ki 160 araçlık büyük bir filo olarak devam eden bir firmayız. Orta segmentte ve üst segmentte araçlarımız var. Çalışma felsefemiz müşteri ayrımı gözetmeksizin her kesime eşit hizmet vermeye çalışmaktayız. Genellikle 12-24 ve 36 aylık kiralama modeli ile kurumsal şirketlerle de çalışıyoruz. 11 farklı marka araç filosuna sahip bir rent a car firması olarak İstanbul’un tümüne hizmet verdiğimiz gibi İstanbul dışına da şuan araç kiralıyoruz” dedi.

 

Samet Onurcan kimdir?

Samet Onurcan, genç yaşta çaresizlikten başladığı Rent a car (Araç Kiralama) sektörüne büyük bir başarı hikayesi oluşturarak yaşıtlarına örnek bir rol model oldu.
Onurcan, kısa zamanda kapasitesini 1 araçtan 160 araca çıkardığı, SMT Rent a Car firmasını kısa zaman da İstanbul'un en seçkin araç kiralama firması haline getirdi.


Sert mizacının altında pamuk bir eldiven olan Onurcan, kimsesizlere ve çaresizlere elini uzatan hayırsever de bir iş adamı.

Çalışmadan emek vermeden hiçbir başarının olmayacağına inan, mücadeleden taviz vermeden planlı programlı çalışmanın meyvelerini  alan Samet Onurcan,1984 İstanbul doğumlu olup İstanbul Çekmeköy'de ikamet etmektedir.

 

 

 

Etiket: samet onurcan, rent acar, çekmeköy oto kiralama, istanbul rent a car, araç kiralama


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :