Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.05.2012 - 16:04
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ankara'da şok fuhuş operasyonu!

Ankara’da, yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş yaptırıldığı iddiasıyla düzenlenen operasyonda 13 kişi gözaltına alındı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, çalışmaları neticesinde, Ankara'daki çeşitli adreslere ve Çankaya'da bir masaj salonuna operasyon düzenledi. 

ZORLA FUHUŞ VE YER TEMİN ETME
 
''İnsan ticareti yapma, fuhuş yaptırma, fuhuşa aracılık ve yer temin etme'' suçlamalarıyla ilgili başlatılan ve ''Uçurum'' adı verilen operasyonda, A.D, İ.K, H.M.Ç, K.B.Ş, H.A, B.A, İ.B, E.S, N.Ç, M.Y, M.T. ve yabancı uyruklu M.K. ve K.L. gözaltına alındı. Zorla fuhuş yaptırıldığı ileri sürelen 11'i yabancı uyruklu 15 kadın hakkında ise işlem yapıldı. 

 FRENGİ TESPİT EDİLDİ
 
Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne sevk edilen yabancı uyruklu kadınlardan birinde frengi tespit edildi. Elebaşılığını A.D'nin yaptığı belirtilen çete üyeleri, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 
 
FACEBOOK ÜZERİNDEN AVLIYORLAR

Öte yandan, sosyal paylaşım sitelerine konulan fotoğraflarından fiziki özelliklerine bakılan kadınların M.K. ve K.L. aracılığıyla iş bulma vaadiyle Türkiye'ye getirildiği bildirildi.
 
 
Ankara'da fuhuş operasyonu, Masaj salonunda fuhuş, Başkentte fuhuş şok, Yabancı uyruklu kadınlara zorla fuhuş, Çankaya'da fuhuş batağı,
 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :