Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.05.2012 - 17:39
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fethullah Gülen’den Babahan’a dolaylı ağır cevap…

Yazar Ergun Babahan’ın, ‘O kupa Amerika’ya girsin’ sözlerine ilk ağızdan cevap geldi: ‘Isırana gül uzatmak lazım’

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Fenerbahçe-Galatasaray maçının ardından Twitter’da ‘O kupa Amerika’ya girsin’ sözleriyle eleştiri oklarını üzerine çekmiş ve defalarca Fethullah Gülen ve Cemaatinden özür dilemişti. Ayrıntıları guncelposta.com okurları için derledik.

Uzun süre gündemden düşmeyen Ergun Babahan’ın bu sözlerine ilk ağızdan dolaylı cevap geldi. Fethullah Gülen’in sohbetlerini yayınlayan herkul.org, Gülen’in yeni bir videosunu yayınladı. Video’da Gülen, ağır cevabını dolaylı olarak veriyor.

İŞTE GÜLEN’İN CEVABI:

"Geçen gün birisi sürç-ü lisan etti veya düşünerek yaptı, ya da ajandasında o mülahaza vardı, o duyguyu depreştirecek ve onu ortaya dökmesine sebebiyet verecek bir hadiseyle karşı karşıya kalınca gönlündekini kaçırdı... Fakat, her şeye rağmen, "Siz bir şey yaptınız ama herhalde o yaptığınız şeyden siz de memnun olmadınız. Şöyle böyle özür dilemenizden de belli, memnun olmadınız!.." demesini bilmek lazım. Belki meselenin en zor yanı da budur; fakat ısırdığı zaman bile insana bir gül uzatmasını bilmek erdemdir." guncelposta.com

Fethullah Gülen kupa polemiği, Ergun Babahan sözleri: 'O kupa Amerika'ya girsin', Gülen, Babahan'a ne cevap verdi? 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :