Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
25.03.2019 - 13:23
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abiye Kıyafet Kombinleri

Kadınlar için abiye kıyafetler, özel günlerin ve özel davetlerin vazgeçilmez bir parçası olmayı başarmış en değerli giyim ürünleridir.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

En Şık Akşam Kombinleri

Önemli günlerde ve davetlerde gerek kadınlar gerekse erkekler için şık görünmek büyük bir öneme sahiptir. Kişiler, davetin önemine dikkat çekebilecek isabetli kıyafet kombinleri yapabilmek için ne giyeceklerine karar verirken düşünme süresine ihtiyaç duyarlar. Kadınlara özel akşam kombinlerinde en çok tercih edilen kıyafetlerin abiye kategorisinden çıktığı bilinmektedir. Akşam davetlerinde göz kamaştıran bir güzellik için; kadınların naifliğini ön plana çıkaran şık bir balık etek ve tül detaylı hoş bir bluz doğru bir tercih olacaktır.

Senenin trendleri arasında pul işlemeli ikili takımlar, dantel kumaşlar ve kırmızı cazibesi yer almaktadır. Siyahın asaletini şıklığıyla bütünleştirmek isteyenler, kırmızıyla hafızalara kazınacak eşsiz bir kombinasyon yapabilirler. Siyah kalem etek ve dantel detaylı kırmızılı bir bluz, ışığını yansıtmak isteyen kadınlar için akılda kalıcı bir seçim olacaktır. Abiye tasarımlarda en çok tercih edilen modellerden birisi de tül pelerinli elbiselerdir. Elbiseye oldukça şık ve ağır bir görünüm kazandıran pelerin detayı sade olabildiği gibi simli ve taş işlemelerine de sahip olabilmektedir. Havalı bir duruş kazandıran pelerin modası daha çok uzun elbiselerde ön plana çıkmaktadır. Giyilen kıyafetler kadar seçilecek ayakkabı ve çanta modelleri de kombinasyon için oldukça önemlidir. Doğru ayakkabı ve çanta kombini şıklığın tamamlanması için şarttır.

Kadın Ayakkabı ve Çanta Kombinleri

Kadınlar için kombin, sadece kıyafetlerin değil; ayakkabının, çantanın, takıların, aksesuarların, saç ve makyajın uyum içerisinde olmasını da kapsamaktadır. Şıklık sadece doğru kıyafet kombininden ibaret değildir. Kıyafetin albenisini artıran ayakkabı ve çanta seçimlerini de doğru yapmak büyük önem taşımaktadır. Kıyafetin ön plana çıkabilmesi için ayakkabı ve çanta seçimleri zıt renklerde olmalıdır. Siyah bir elbisenin asaletini aynı tonda ayakkabı çanta kombinasyonu ile söndürmemek gerekir. Beyaz detaylara sahip şık bir ayakkabı ve beyaz bir el çantası siyah elbisenin ağırlığını daha fazla gözler önüne serer. Kırmızı bir elbise kombininde, siyah ayakkabı çanta uyumu hem oldukça cezbedici hem de asil bir duruş sergilemeyi sağlar.

Abiye ayakkabı & çanta kombinleri, bazen tek bir renkten oluşabildiği gibi bazen de ikili renklerin harmanlanmasıyla şıklık kazanabilmektedir. Çanta ve ayakkabılarda tercih edilen taşlı, zımbalı, simli ve metal detaylar hem oldukça şık durmakta hem de kıyafetlerle hoş bir uyum yakalamaktadır. Abiye kategorisinde en çok tercih edilen siyah, beyaz ve kırmızı çanta & ayakkabı kombinleri, sade şıklığa da uyum sağlaması yönüyle geniş bir kullanım alanına sahiptir. Abiye kıyafetlerde kullanılan el çantaları, takı ve aksesuarlarla da uyumlu olduğunda göz kamaştıran bir şıklığı ortaya çıkarmaktadır. Kombinleri.com, duruşundaki asaleti kombinlerine yansıtmak isteyen kadınlar için en güzel giyim ürünlerini bir araya getirerek, hafızalara kazınacak öneriler sunuyor.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :