Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.04.2017 - 23:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İSPARK 3 ayda 10 bin araçlık otopark açtı

İSPARK, İstanbul’da yaşanan otopark sorununu çözmek için 2017 Ocak ayından itibaren 10 adet katlı ve zemin altı, 17 adet açık ve 8 adet yol üstü olmak üzere 10 bin araç kapasiteli 35 yeni otopark hizmete açtı

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/İstanbul

İBB ve ilçe belediyeleri ile koordineli çalışan İSPARK otopark kapasitesini artırmak amacıyla yeni otoparkları hizmete açıyor. Yapımı İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri tarafından üstlenilen açık, katlı ve zemin altı otoparklar İSPARK tarafından işletmeye açılıyor. Ayrıca 2017 Ocak ayından itibaren 10 adet katlı ve zemin altı, 17 adet açık ve 8 adet yol üstü olmak üzere 10 bin araç kapasiteli 35 yeni otopark hizmete açıldı.

Teknoloji, konfor ve yeşil alana sahip otoparklar

Son teknoloji park sistemleri, modern ve konforlu iç mimarisi, engelli ve bayan sürücülere yönelik pozitif ayrım politikası, elektrikli araçlar için şarj istasyonları, otomatik ödeme sistemleri ve güvenlik sistemleri ile dört dörtlük dizayn edilen üzeri yeşil alan ve çocuk oyun parkları ile donatılan, otoparklar İstanbul’a nefes aldırıyor.

Korkut, modern bir anlayışla hareket ediyoruz

Şehrin farklı yerlerinde modern otoparkları hizmete açmaya devam edeceklerini belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut, Hizmete sunulan otoparklarda modern bir anlayışla hareket ediyoruz.  İstanbul’a kazandıracağımız otoparkların çok fonksiyonlu olması için sistemli bir çalışma yürütüyoruz  dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :